Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради

Станом на 1 січня 2018 року 30 дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів Івано-Франківської міської ради мали 36 партнерів в Польщі, Литві, Німеччині та Франції. Щомісяця реалізовувалися спільні міжнародні проекти.

В сфері міжнародної співпраці, крім  обмінів дітьми та молоддю, традиційними стали міжнародні заходи, організатором яких є управління освіти і науки спільно із загальноосвітніми та позашкільними навчальними закладами Івано-Франківської міської ради. Це:

-         Міжнародні змагання зі спортивної гімнастики «Зірки Прикарпаття» (на базі СДЮШОР № 1)

-         спільний україно-польський проект «Польща – земля друзів»

-         польсько-українські спортивні змагання за участю збірних команд шкіл Дільниці Охота м. Варшави та шкіл м. Івано-Франківська,  присвячені Дню Івано-Франківська (на базі ЗШЛ № 23)

-         Міжнародний фестиваль мистецтв «Вогні Ратуші» ( ІІ фестиваль пройшов 11 травня 2013 року з нагоди 351 річниці міста Івано-Франківська).

Ефективно працює міський Європейський клуб учнівської молоді міста, що є учасником багатьох заходів з питань євроінтеграції:

-  міської олімпіади з питань євроінтеграції ;

- міжнародного гуманітарного проекту «Столиці Європи»;

- міжнародного німецько-польського екологічного проекту в Новій Солі (Польща) ;

Члени клубу стали переможцями фотоконкурсу Європейської комісії в Україні «Діалог між поколіннями» та взяли участь в проекті Міжнародного фонду Фрідріха Еберта «Україна-ЄС: молодіжні перспективи».

16 травня 2015 року в м. Івано-Франківську пройшов І Форум шкільних євроклубів навчальних закладів Івано-Франківської міської ради.

Координує міжнародну співпрацю навчальних закладів Івано-Франківської міської ради заступник директора Департаменту освіти та науки з питань виховної роботи та позашкільної освіти Продан Маріанна Василівна (e-mail prodanif1@gmail.com )