Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради

Новини

Про зовнішнє незалежне оцінювання у 2018 році

Про зовнішнє незалежне оцінювання у 2018 році

Зовнішнє незалежне оцінювання у 2018 році пройде з 22 травня по 14 липня, про це йдеться в наказі Міністерства освіти і науки, передає прес-служба Українського центру оцінювання якості освіти (УЦОЯО).

 Лауреати премії ім. Богдана Ступарика у 2017 році

Лауреати премії ім. Богдана Ступарика у 2017 році

20 вересня 2017р. відбулося засідання колегії Департаменту освіти та науки, на якому розглядалося питання «Про нагородження премією ім. Б.Ступарика». За підсумками голосування лауреатами міської педагогічної премії ім. Богдана Ступарика у 2017р.визначено:

«Розум не має ціни, а навчання – кордонів»

«Розум не має ціни, а навчання – кордонів»

14-15 вересня 2017 року на базі СШ №11 з ініціативи секретаря міськради Оксани Савчук і за підтримки Департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради відбувся навчальний семінар, під час якого працівники закладів освіти міста Івано-Франківська підвищували свою компетентність у сфері складання проектів Міжнародної Технічної Допомоги.

Пластуни Франківська долучилися до допомоги добровольцям

Пластуни Франківська долучилися до допомоги добровольцям

Бійцям Української Добровольчої Армії були передані кошти від пластунів в розмірі 2600 грн. на паливо. Гроші були зібрані на відкритті пластового року, де діяв благодійний ярмарок домашньої випічки ініційований пластунками з підготовчого куреня УСП та 30-го куреня УПС «Блискавки».

Також добровольцям було передано від пташат і новацтва листи та консерви від юнацтва, які залишилися після таборового літа.

Вихованець Івано-Франківського регбі отримав високе спортивне звання

Вихованець Івано-Франківського регбі отримав високе спортивне звання

У День фізичної культури та спорту гравцям та тренерам збірної  України з регбіліг «Українці» було вручено посвідчення Майстра спорту України міжнародного класу за перемогу у чемпіонаті Європи з регбіліг-9, фінальний турнір якого 24-25 червня 2017 року відбувся у столиці Сербії місті Бєлграді.

Дитинство без сліз

Дитинство без сліз

Відповідно до  вказівки та під патронатом голови Івано-Франківської ОДА Олега Гончарука , за участю Всеукраїнської молодіжної громадської організації Молодіжний рух «Здорова Україна»  на Прикарпаття завітали 26 юних художників із зони АТО –жителів міст Щастя, Сєверо-Донецька, Рубіжного, Маріуполя, Луганська. Іхні обличчя дуже серйозні і зосереджені, вони мало сміються і мало говорять,  поводять себе,  як дорослі.  Ці юні художники –діти війни, і найбільше хочуть миру.

Конкурс- рейд «Увага! Діти  на дорозі!»

Конкурс- рейд «Увага! Діти на дорозі!»

З метою попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму щороку у вересні місяці у навчальних закладах міста проводиться конкурс- рейд «Увага! Діти  на дорозі!». У межах проведення заходів працівники патрульної поліції до початку навчального року обстежили ділянки вулично-дорожньої мережі, які прилягають до територій навчальних закладів.

        

Пластуни відкрили новий пластовий рік

Пластуни відкрили новий пластовий рік

9 вересня 2017 р. Божого пластуни станиці Івано-Франківськ відкрили новий пластовий рік. Початок нового пластового року – це традиційний захід, адже після насиченого таборового літа пластуни повертаються до звичного темпу пластування, налаштовуються на новий продуктивний рік.

  

Олімпійський урок

Олімпійський урок

07.09.2017 року в Івано-Франківській  ЗШ І-ІІІ ступенів №18 відбувся олімпійський урок  за участю представників НФК «Ураган»,

УВАГА! ВАКАНСІЯ!

УВАГА! ВАКАНСІЯ!

            Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради оголошує конкурсний відбір на заміщення вакантних посад керівників закладів освіти міста: директора Івано-Франківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 12 імені Івана Франка Івано-Франківської міської ради Івано-Франківської області та директора навчально-реабілітаційного центру Івано-Франківської міської ради Івано-Франківської області.

Пізнавально-ігрове свято  «Будьмо радісні й здорові, спритні, дужі та бадьорі»

Пізнавально-ігрове свято «Будьмо радісні й здорові, спритні, дужі та бадьорі»

30.08.2017р. за ініціативи керівника осередку від Всеукраїнського Об’єднання «Свобода» Лесі Зваричук та підтримки міського голови Руслана Марцінківа на майданчику по вул. Короля Данила, 14 відбулось свято для дітей «Будьмо радісні й здорові, спритні, дужі та бадьорі».

Нова українська школа

Нова українська школа

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 13.07.2017 року № 1021 «Про організаційні питання запровадження концепції Нової української школи у загальноосвітніх навчальних закладах І ступеня» з 1 вересня 2017 року в Івано-Франківській загальноосвітній школі І ступеня № 9 (директор Дорошенко О.С., заступник директора Смола С.С.) розпочалося навчання в межах дослідно-експерементальної роботи всеукраїнського рівня за темою «Розроблення і впровадження навчально-методичного забезпечення початкової освіти в умовах реалізації нового Державного стандарту початкової загальної освіти».

Розумники

Розумники

 Однією з новацій початкової школи є застосування ігрових методів навчання, що реалізуються шляхом використання електронних освітніх ігрових ресурсів.

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 30.08.2017р. № 1234 «Про проведення дослідно-експериментальної роботи всеукраїнського рівня за темою «Технологія навчання учнів початкової школи «Розумники (Smart Kids)» Івано-Франківська ЗШ І ступеня № 26 (директор Ільчишин Н.Є., заступник директора Сабодах Л.О.) отримала статус дослідно-експериментального загальноосвітнього навчального закладу всеукраїнського рівня. Це єдиний на сьогодні заклад освіти в Івано-Франківській області.

Загальноміське дитяче культурно-мистецьке свято «Ми – діти твої, Україно!»

Загальноміське дитяче культурно-мистецьке свято «Ми – діти твої, Україно!»

23 серпня 2017 року на Вічевому майдані міським Центром дозвілля дітей та юнацтва за місцем проживання за  сприяння Департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради  та  підтримки міського голови Руслана Марцінківа  було проведено загальноміське дитяче культурно-мистецьке   свято «Ми – діти твої, Україно!».

Гостей та мешканців міста з найвеличнішими святами нашої держави – Днем прапора та  26–річницею Незалежності України вітали вихованці з дитячо-юнацьких клубів Центру. Запальні танцювальні композиції  подарували вихованці клубу «Прометей» та дитячо-юнацького центру з клубу спортивного танцю «Динамо» (тренер Ельміра Левицька, Олег Гулій), клубу «Мрія» з танцювального колективу «Libra» (керівник Лілія Глива), клубів «Золота ракетка» та «Сучасник» з танцювальної студії «Арт-данс» (керівники Наталія та Сергій Дехтяр),

Свята двору «Прощавай, літечко»

Свята двору «Прощавай, літечко»

30.08.2017р. за ініціативи народного депутата міської Ради від Всеукраїнського Об’єднання «Свобода» Василя Скиданчука та підтримки міського голови Руслана Марцінківа на подвір’ї біля дитячо-юнацького клубу «Мрія» відбулося свято двору «Прощавай, літечко».

Свято «Останні акорди літа»

Свято «Останні акорди літа»

29 серпня 2017 року на чудовому оновленому дитячому майданчику на вул. С.Бандери, 2-8  за підтримки міського голови Руслана Марцінківа відбулося свято «Останні акорди літа»,  на яке зібралося багато дітей і дорослих мешканців мікрорайону.

Зразковий ансамбль народного танцю «Радість» МЦДЮТ повернувся із VІ Міжнародного фестивалю-конкурсу «Славянски венец» з перемогою!

Зразковий ансамбль народного танцю «Радість» МЦДЮТ повернувся із VІ Міжнародного фестивалю-конкурсу «Славянски венец» з перемогою!

«Танцювальний шторм» - саме під такою назвою відбувалися змагання між коллективами Болгарії, Грузії, Вірменії, Росії та України у мальовничому місті Варна Болгарії, у дитячому оздоровчому комплексі  «АЛЬБАТРОС»  Св. Константина. Фестиваль проходив під патронатом мерії міста Варна.

Вокальний гурток «Сопілочка» (керівник Т.Шевцова) МЦДЮТ  дебютував на VІ Міжнародному фестивалі-конкурсі «Славянски венец»

Вокальний гурток «Сопілочка» (керівник Т.Шевцова) МЦДЮТ дебютував на VІ Міжнародному фестивалі-конкурсі «Славянски венец»

З 22  по 26 липня 2017р. у м. Св.Константина і Єлени Болгарії на Міжнародному фестивалі «Славянський вєнєц» вокальний гурток «Сопілочка» під керівництвом Тетяни Шевцової представляв свій колектив на відкритті загальною піснею «Хай живе Україна».

Ще одне відкриття!

Ще одне відкриття!

1 вересня в УГ №1 завдяки зусиллям багатьох благодійників відбулося урочисте відкриття спортивного майданчика зі штучним покриттям.

Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків привітав педагогів та гімназистів із таким очікуваним подарунком, а також вручив футбольні м’ячі, футболки та сертифікат на придбання спортивного інвентаря.

Свято «Останні акорди літа» в Пасічній

Свято «Останні акорди літа» в Пасічній

31 серпня 2017 року, в останній сонячний день літа, у дворі по вул. Галицька 145-149 за підтримки міського голови Руслана Марцінківа відбулося свято «Останні акорди літа», на яке зібралося чимало дітей і дорослих мешканців мікрорайону Пасічна.

Продуктивне літо франківських регбістів.

Продуктивне літо франківських регбістів.

 Незважаючи на відсутність офіційних змагань у рамках чемпіонатів України, франківським регбістам, які представляють Івано-Франківську ДЮСШ №2 та Спортивний клуб “Станиславів», протягом літа не довелось нудьгувати. Відновлювальні збори, навчально-тренувальні збори, участь у товариських турнірах і фестивалях тощо – це те, що дало можливість спортсменам підтримати ігровий тонус та з готовністю підійти до офіційних змагань осінньої частини чемпіонатів України як серед юнаків, так і дівчат.

Найприємнішою подією літа стала перемога у складі національної збірної України вихованця франківського регбі Валентина Коваля у чемпіонаті Європи з регбіліг-9, який відбувся у Сербії. Дана подія  на сьогоднішній день є найбільшим успіхом  франківського регбі.

«Поет з відвагою борця...»

«Поет з відвагою борця...»

З нагоди 161-річчя з дня народження Івана Франка та 26-ї річниці проголошення незалежності України в Центрі патріотичного виховання учнівської молоді імені С. Бандери 27 серпня 2017 року відбулося загальноміське свято «Іван Франко – поет з відвагою борця», яке підготували педагоги та  вихованці закладу у співпраці з представниками ВГО «Українське реєстрове козацтво». Про основні віхи життєвого шляху поета розповіла у вступному слові п. Галина Литвин.

Святково-розважальна програма «Хай в серці кожної дитини живе любов до України!»

Святково-розважальна програма «Хай в серці кожної дитини живе любов до України!»

22 серпня 2017 року на дитячому майданчику на вул. Коновальця, 121 з ініціативи депутата міської ради від ВО «Свобода» Олега Капустяка та за підтримки міського голови Руслана Марцінківа відбулася святково-розважальна програма «Хай в серці кожної дитини живе любов до України!».

Діти та дорослі весело та цікаво провели свій час. Музичні вітання лунали від учениць вокальної школи «CrystalVoice» (керівник Ірина Шабан):  Вікторії Онофрійчук, Вікторії Лесюк, Сніжани Глушак, Влади Онофрійчук, Христини Воробчак і вихованки з дитячо-юнацького клубу «Юність» Мілани Яцків.

Спортивно-розважальне свято «Спритні та дужі»

Спортивно-розважальне свято «Спритні та дужі»

Веселі ігри, естафети, розваги, пісні зазвичай полюбляють всі діти. Вже закінчуються канікули і скоро всі діти з новими силами поринуть у країну знань.

17 серпня  2017 року весело і гамірно було на майданчику у мікрорайоні БАМ. За сприяння міського голови Руслана Марцінківа та депутатів міської ради від Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Мар’яна Вагилевича та Сергія Абрам’яка відбулося спортивно-розважальне свято «Спритні та дужі».

Розважально-ігрова програма «Літо прийшло, дітям радість принесло»

Розважально-ігрова програма «Літо прийшло, дітям радість принесло»

Теплий літній день приніс усім дітям гарне свято дитинства. Водночас це й свято тих, хто завжди поруч з дітьми, хто піклується про них.

17 серпня 2017р. за підтримки міського голови Руслана Марцінківа та ініціативи депутата міської ради від Всеукраїнського Об’єднання «Свобода» Маріанни Продан на дитячому майданчику по вул. Івана Павла, 21-25 відбулась розважально-ігрова програма «Літо прийшло, дітям радість принесло». З привітальним словом виступила секретар міської ради Оксана Савчук, яка також завітала на свято.

Про атестацію закладів освіти міста на 2017-2018 навчальний рік

Про атестацію закладів освіти міста на 2017-2018 навчальний рік

Відповідно до ст.40 Закону України «Про загальну середню освіту» , ст.21 Закону України «Про дошкільну освіту» державний контроль за діяльністю загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів здійснюється з метою забезпечення реалізаціє єдиної державної політики у сфері загальної середньої освіти та дошкільної освіти.

Про додатковий конкурсний прийом до гімназії № 2

Про додатковий конкурсний прийом до гімназії № 2

          Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради повідомляє, що 15-16 серпня 2017 року здійснюватиметься додатковий конкурсний прийом учнів до гімназії № 2 (вул.Шухевичів, 35).
         Конкурсні випробування:
15 серпня - українська мова, початок о 10.00
16 серпня - математика, початок о 10.00
Відбулася зустріч пластунів з Блаженнішим Святославом

Відбулася зустріч пластунів з Блаженнішим Святославом

     5 серпня 2017 р. Божого в таборі-музеї «Сокіл», що в с. Гриньків Рожнятівського р-ну Івано-Франківської обл. відбулася пам’ятна зустріч пластунів з Главою УГКЦ Святославом Шевчуком, на якій були присутні пластуни з багатьох регіонів України: від м. Хуст до м. Нікополь. В особі Блаженнішого пластуни отримали покровителя та опікуна для своєї організації. Глава УГКЦ провів молебень за пластову молодь в каплиці Святого Юрія, панахиду за загиблими пластунами в зоні АТО. Також пластуни зробили для Блаженнішого екскурсію табором-музеєм та мали нагоду з ним поспілкуватися.

Про огляд готовності  загальноосвітніх навчальних закладів  до нового 2017-2018 навчального року

Про огляд готовності загальноосвітніх навчальних закладів до нового 2017-2018 навчального року


       На виконання розпорядження міського голови від 02.08.2017р. № 451-р «Про підготовку навчальних закладів міста до нового 2017-2018 навчального року та до роботи в осінньо-зимовий період» розпочато огляд стану готовності навчальних закладів міста до нового 2017-2018 навчального року

Результати моніторингового дослідження щодо якості харчування учнів у пришкільних відпочинкових таборах з денним перебуванням у 2017р.

Закінчився період роботи зміни відпочинкових пришкільних таборів з денним перебуванням дітей при школах м.Івано-Франківська. В поточному році працювало 14 таборів у 12 навчальних закладах.
Літнє таборування, пластовий табір «Ну й гарно все придумав Бог»

Літнє таборування, пластовий табір «Ну й гарно все придумав Бог»

Серед гір, в місті Яремчі,  24 червня – 02 липня 2017 р. Б. відбувся новацько-пташачий табір "Ну й гарно все придумав Бог. Мета табору - помогти дітям ближче познайомитись з створенням світу, Божими заповідями, зрозуміти, як у світі все гарно придумано Богом. Першого дня діти знайомились, вигадували назви роям, а пташата з батьками - крилам, майстрували прапори та тотеми. На вечірньому вогнику всі презентували свої назви, співали пісень та інсценізували вірш Галини Кирпи «Ну й гарно все придумав Бог».

Пізнавально-розважальне свято «Барви сонячного літа»

Пізнавально-розважальне свято «Барви сонячного літа»

5 липня 2017 року на дитячому майданчику по вул. Миколайчука 15-17а пройшло пізнавально-розважальне свято «Барви сонячного літа».Свято відбувалось за ініціативи керівника осередку ВО «Свобода» Уляни Павликівської, депутата обласної ради Михайла Королика та за підтримки міського голови Руслана Марцінківа, які завітали на свято та виступили з привітальним словом перед дітьми та мешканцями мікрораойну.

Святкове дійство «Ой, на Івана тай на Купала…»

Святкове дійство «Ой, на Івана тай на Купала…»

4 липня 2017 року за ініціативи депутатів міської ради Олега Капустяка, обласної ради Олега Загурського та за підтримки міського голови Руслана Марцінківа на майданчику по вул. Коновальця, 132а-136 відбулося святкове дійство «Ой, на Івана та й на Купала…».

Пізнавально-розважальне свято «Барви сонячного літа»

Пізнавально-розважальне свято «Барви сонячного літа»

5 липня 2017 року на дитячому майданчику по вул. Миколайчука 15-17а пройшло пізнавально-розважальне свято «Барви сонячного літа».Свято відбувалось за ініціативи керівника осередку ВО «Свобода» Уляни Павликівської, депутата обласної ради Михайла Короликата за підтримки міського голови Руслана Марцінківа, які завітали на свято та виступили з привітальним словом перед дітьми та мешканцями мікрораойну.