Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради

Про результати атестації Івано-Франківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №16 Івано-Франківської міської ради Івано-Франківської області

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ  МІСЬКОЇ РАДИ

 

НАКАЗ

 

від 18.12. 2015 р.                                                                          № 841

 

Про результати атестації

Івано-Франківської загальноосвітньої

школи І-ІІІ ступенів №16

Івано-Франківської міської ради

Івано-Франківської області

 

Відповідно до наказів Міністерства освіти і науки України від 30.01.2015р. №67 «Про затвердження порядку атестації загальноосвітніх, дошкільних та позашкільних навчальних закладів», управління освіти і науки виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради Івано-Франківської області від 29.09.2015р. № 575 «Про проведення атестаційної експертизи Івано-Франківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №16 Івано-Франківської міської ради Івано-Франківської області» у період з 9 до 23 листопада 2015р. проведено атестаційну експертизу Івано-Франківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 16.

Атестаційну експертизу проводила комісія у кількості 15 осіб, які забезпечили експертну перевірку всіх напрямів діяльності школи згідно з робочою програмою, підготували висновок атестаційної експертизи та вмотивовані конкретні рекомендації (висновок атестаційної експертизи додається).

Встановлено, що педагогічний колектив школи забезпечує реалізацію державної політики,  вимог чинного законодавства в галузі освіти.

Проводиться робота зі створення умов для здобуття учнями повної  загальної середньої освіти,стовідсоткового охоплення навчанням всіх дітей шкільного віку, що проживають в межах території обслуговування, закріпленої за загальноосвітнім навчальним закладом.

Основні нормативно-правові документи, які регулюють діяльність школи: статут та програма розвитку школи, річний план роботи, робочий навчальний план відповідають заявленому типу і статусу навчального закладу.

       Заслуговує на увагу робота адміністрації та педагогів із питань забезпечення сприятливого соціально-психологічного клімату в учнівському та педагогічному колективах, управління школою.

100 % опитаних вчителів вважають демократичним стиль керівництва, 98% педагогічного  колективу  вважає себе єдиною командою, яка має чітко окреслену спільну мету.

Педагоги дотримуються критеріїв оцінювання результатів навчальних досягнень учнів, вмотивовано виставляють тематичні, семестрові та річні оцінки.

Загалом за період атестації незалежною експертною комісією проведено 19 контрольних випробувань.43%  учнів написали роботи на достатньому та високому рівнях, за результатами попередніх контрольних робіт – 43%. Можна зробити висновок про об’єктивне оцінювання педагогами навчальних досягнень учнів.

Учні школи –учасники Міжнародних, Всеукраїнських, обласних, міських предметних олімпіад та конкурсів.

Результати ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад за останні 5 років свідчать про те, що учні вибороли 67 призових місць, що відповідає 19 рейтинговому місцю серед навчальних закладів міста.  

 На ІІІ етапі Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін здобуто 3 призові місця.

Команда ЗШ № 16 бере активну участь у загальноміських змаганнях з різних видів спорту, перемогла в міському та обласному етапах з футболу на призи клубу «Шкіряний м’яч», здобула І місце з легкої атлетики за програмою «Дитяча легка атлетика» та ІІІ місце з міні-футболу серед учнів ЗНЗ міста.

Упродовж 2010-2015н. р. педагоги школи були постійними учасниками та переможцями конкурсу «Учитель року»: вчитель історії та правознавства Кернякевич В.В., української мови та літератури Горін О.М., хімії      Фундюр М.М., інформатики Стефанишин Я.Б., а також учасниками конкурсів фахової майстерності: вчитель історії Ковтун О.В., англійської мови  Івануляк О.І., української мови та літератури Путько М.М., практичний психолог Степанюк Г.М..

Вчителі ЗШ №16 є авторами власних методичних розробок, авторських програм, посібників.

Досить ефективно заклад працює в напрямі міжнародного співробітництва: підписана угода про міжнародну співпрацю з гімназією №1 ім. генерала Андерса м.Нова Суль Республіки Польща.

         Постійно проводиться робота щодо залучення дітей до добровільного вияву милосердя, співчуття, благодійності, проведено акції на підтримку бійців АТО та ЗСУ.

Заклад нагороджений Похвальною Грамотою УГКЦ за добру християнську позицію у житті, за щиру жертвенну і невтомну працю для добра Христової Церкви, у сфері капеланського служіння для військових у зоні АТО, зокрема за сприяння і підтримку волонтерського руху.

Школа забезпечена навчальною та методичною літературою, спортивним обладнанням,  підтримується санітарно-гігієнічний режим, добре організовано харчування школярів. Результати анкетувань  учнів, педагогів, батьків, проведених практичним психологом школи, свідчать про те, що учні задоволені культурою обслуговування у шкільній їдальні та  буфеті  (100%),  асортиментом продукції (88%), 76% учнів оцінюють смакові якості страв на відмінно та добре,  84% задоволені якістю виробів власного виробництва.

Працює сайт  навчального закладу (sch16.ucoz.ua), де висвітлюються проведені заходи, розміщуються консультації фахівців, робота з педагогічним колективом, фото-та відео галереї.

З 1 лютого 2015 року ЗШ №16 здійснює самостійне ведення бухгалтерського обліку (рішення виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради № 15 від 27.01.2015р.).

На високому рівні оцінена діяльність адміністрації та колективу

ЗШ №16 з боку батьківської громадськості .

Поряд з цим експертною комісією висловлено ряд рекомендацій щодо   покращення навчально-матеріальної бази кабінетів початкової школи, хімії, фізики, шкільних майстерень, соціально-психологічної служби, системи роботи окремих вчителів. Заклад потребує добудови спортивної та актової залів, облаштування ігрової кімнати та кімнати для денного відпочинку дітей.

 

Виходячи з вищенаведеного:

НАКАЗУЮ:

1.            Визнати Івано-Франківську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів №16 Івано-Франківської міської ради Івано-Франківської області атестованою.

2.                Спланувати заходи щодо виконання рекомендацій, висловлених в ході атестаційної експертизи. (До 29.01.2016 року, М.Івануляк).

3.                Провести перевірку виконання рекомендацій. (Листопад 2016 р., П.Ласійчук).

4.    Контроль за виконанням наказу покласти на заступника начальника управління освіти і науки П.Ласійчука.

 

 

 

 

Начальник управління освіти і науки                       Н.Микула

 

 

Д.Худевич

52-25-87

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Проводиться  певна    робота зі створення умов для здобуття учнями повної   загальної середньої освіти, зміцненню навчально-матеріальної та матеріально-технічної бази школи.

   Основні нормативно-правові документи, які регулюють діяльність школи, відповідають заявленому типу і статусу навчального закладу.

     Експертиза навчальних досягнень учнів у розрізі навчальних предметів показала  достатній  рівень.

     Заслуговує на увагу робота адміністрації школи та педагогічного колективу з питань забезпечення соціального захисту, збереження і зміцнення здоров’я всіх учасників навчально-виховного процесу, підвищення рівня навчальних досягнень учнів; стовідсоткове охоплення навчанням всіх дітей шкільного віку ,  незначна частка  пропусків уроків без поважних причин учнями закладу.

      У школі забезпечується належний стан   навчальних та допоміжних приміщень, надвірних споруд на території школи, санітарно-гігієнічний режим та умови для підтримання життєдіяльності школярів та працівників.

 

 

До 350 річниці м.Івано-Франківська вчителі Гольча В.С., Яців О.С. та Дідик Н.Г. розробили та видали методичні посібники «Рідне місто Івано-Франківськ» з курсу «Я і Україна» і «Роде наш красний».

Вчитель української мови Алєєва Г.Д. підготувала добірку семестрових диктантів для учнів 8-х класів.

Вчитель географії  Римар В.О. підготувала статтю «Практичні роботи в шкільній географії» для журналу «Географія в школі», а також методичну розробку «Практичні роботи з географії. 6-10 клас» для курсів підвищення фахового рівня вчителів географії.

Вчитель історії Ковтун О.В. підготувала методичну розробку на тему «Діяльність «Пласту» у місті Івано-Франківську», а також методичні розробки уроків, факультативних занять «Історія Прикарпаття» (електронний посібник створено на допомогу вчителям під час роботи в АТМ). Вчитель Бахмат Н.М. взяла участь у розробці уроків образотворчого мистецтва для 1-4 класів.

У методичному збірнику «Музичне мистецтво у школі: методика і практика» та авторському збірнику «Мені для щастя небагато треба…» вміщено розробки вчителя музики Дідик Н.Г.

Вчитель правознавства Кернякевич В.В. – відеоурок «Права і свободи людини і громадянина».