Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради

ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКИЙ ПЛАСТОВИЙ ЦЕНТР

Розклад проведення сходин УПЮ

Назва крила, рою або гуртка; гніздо або курінь

Час проведення

Виховник

Програма

1

Рій «Тигренята», підготовче гніздо «Прайд»

Понеділок 14.30-16.00

Галя Шовкопляс

Авторська програма

« Пластове новацтво»

2

Підготовчий рій (дівчата 8-9 р.), гніздо ч.28 «Чарівний ліс»

Понеділок 15.15-16.45

Оля Сухоребська

Авторська програма

« Пластове новацтво»

3

Крило «Слоненята», пташата

Понеділок 17.00-18.15

Галя Шовкопляс

Авторська програма

« Пластове новацтво»

4

Гурток «Хаскі», курінь 59

ім. С. Ленкавського

Понеділок

17.00-18.30

Арсен Волосянко

Авторська програма

« Пластове юнацтво»

5

Гурток «Барси», курінь ч.99 ім.П.Скоропадського

Понеділок

17.00-18.30

Михайло Семеген

Авторська програма

« Пластове юнацтво»

6

Підготовчий рій (дівчата    6 р.), підготовче гніздо «Рута-м'ята»

Вівторок 16.30-18.00

Наталя Шуляр

Авторська програма

« Пластове новацтво»

7

Підготовчий рій (хлопці     8 р.), підготовче гніздо «Прайд»

Вівторок 16.30-18.00

Оксана Смірнова

Авторська програма

« Пластове новацтво»

8

Гурток «Орхідеї», курінь ч. 56 ім. М. Рудницької

Вівторок

16.30-18.00

Таня Зварич

Авторська програма

« Пластове юнацтво»

9

Крило «Зайченята», пташата

Вівторок 17.15-18.00

Оксана Румак

Авторська програма

« Пластове новацтво»

10

Гурток «Біси», курінь ч.27

ім.В. Івасюка

Вівторок 17.00-18.30

Микола Данилів

Авторська програма

« Пластове юнацтво»

11

Гурток «Буревісники», курінь ч.79

ім. В. Липинського

Вівторок 18.00-19.30

Богдан Кирста

Авторська програма

« Пластове юнацтво»

12

Гурток «Сапсани», курінь ч.99 ім. П.Скоропадського

Вівторок 19.00-20.30

Роман Добровольський

Авторська програма

« Пластове юнацтво»

13

Крило «Лисенята», пташата

Середа 17.15-18.00

Оксана Румак

Авторська програма

« Пластове новацтво»

14

Підготовчий рій (хлопці     6 р.), гніздо ч.3 «Лісові бешкетники»

Середа 17.30-19.00

Денис Лук'яненко

Авторська програма

« Пластове новацтво»

15

Підготовчий рій (дівчата 8-9 р.), гніздо ч.28 «Чарівний ліс»

Четвер 15.15-16.45

Оля Сухоребська

Авторська програма

« Пластове новацтво»

16

Підготовчий рій (дівчата    6 р.), підготовче гніздо «Рута-м'ята»

Четвер 16.30-18.00

Наталя Шуляр

Авторська програма

« Пластове новацтво»

17

Рій «Кульбабки», гніздо ч.28 «Чарівний ліс»

Четвер 16.30-18.00

Галя Шовкопляс

Авторська програма

« Пластове новацтво»

18

Рій «Польові метелики», підготовче гніздо «Рута-м'ята»

Четвер 18.00-19.30

Галя Шовкопляс

Авторська програма

« Пластове новацтво»

19

Рій «Бойові панди», гніздо ч.3 «Лісові бешкетники»

Четвер 17.30-19.00

Роман Андрусяк

Авторська програма

« Пластове новацтво»

20

Гурток «Чародійки», курінь ч.22 ім. М.Підгірянки

Четвер 16.45-19.45

Аня Лотовська

Авторська програма

« Пластове юнацтво»

21

Гурток «Грифони», курінь ч.27 ім. В. Івасюка

Четвер 16.30-18.00

Захар Шкляр

Авторська програма

« Пластове юнацтво»

22

Гурток «Перевертні», курінь ч.49 ім. І.Миколайчука

Четвер 18.30-20.00

Ілля Гончаров

Авторська програма

« Пластове юнацтво»

23

Підготовчий рій (хлопці     8 р.), підготовче гніздо «Прайд»

П'ятниця 16.30-18.00

Оксана Смірнова

Авторська програма

« Пластове новацтво»

24

Крило «Слоненята», пташата

П'ятниця 17.00-18.00

Галя Шовкопляс

Авторська програма

« Пластове новацтво»

25

Гурток «Гепарди», курінь ч. 59 ім. Ст. Ленкавського

П'ятниця 17.00-18.30

Микола Мигаль

Авторська програма

« Пластове юнацтво»

26

Рій «Тигренята», підготовче гніздо «Прайд»

П'ятниця 18.15-19.45

Галя Шовкопляс

Авторська програма

« Пластове новацтво»

27

Рій «Бойові панди», гніздо ч.3 «Лісові бешкетники»

П'ятниця 17.30-19.00

Роман Андрусяк

Авторська програма

« Пластове новацтво»

28

Гурток «Лілеї», курінь ч.22 ім. М.Підгірянки

П'ятниця 16.00-17.30

Аня Лотовська

Авторська програма

« Пластове юнацтво»

29

Гурток «Шалені медузи», курінь ч.70 ім.О. Кобилянської

П'ятниця 16.00-17.30

Оля Слободян

Авторська програма

« Пластове юнацтво»

30

Гурток «Чортополохи», курінь ч.70 ім.О. Кобилянської

П'ятниця 18.00-19.30

Оля Слободян

Авторська програма

« Пластове юнацтво»

31

Рій «Динозаврики», підготовче гніздо «Прайд»

Субота 09.30-11.00

Василь Дорошенко

Авторська програма

« Пластове новацтво»

32

Рій «Маленькі кошенята», гніздо ч.28 «Чарівний ліс»

Субота 09.30-11.00

Оксана Яцківська

Авторська програма

« Пластове новацтво»

33

Рій «Кульбабки», гніздо ч.28 «Чарівний ліс»

Субота 09.30-11.00

 

 

Галя Шовкопляс

Авторська програма

« Пластове новацтво»

34

Рій «Кажани», підготовче гніздо «Прайд»

Субота 09.30-11.00

 

Інна Сенеджук

Авторська програма

« Пластове новацтво»

35

Гурток «Хамелеони», курінь ч.79 ім. В. Липинського

Субота 10.00-11.30

Назар Соколан

Авторська програма

« Пластове юнацтво»

36

Гурток «Бізони» курінь ім. В. Баюрака

Субота 10.00-11.30

Володимир Половський

Авторська програма

« Пластове юнацтво»

37

Гурток «Вибухові карамельки»  курінь ім. Д. Цвек

Субота 10.00-11.30

Наталя Павлюк

Авторська програма

« Пластове юнацтво»

38

Гурток «Глазурні дрозофіли»  курінь ім. Д. Цвек

Субота 10.00-11.30

Ірина Мацюк

Авторська програма

« Пластове юнацтво»

39

Рій «Польові метелики», підготовче гніздо «Рута-м'ята»

Субота 11.00-12.30

Саша Баранецька

Авторська програма

« Пластове новацтво»

40

Рій «Дюймовочки», підготовче гніздо «Рута-м'ята»

Субота 11.00-12.30

Жанна Хомончак

Авторська програма

« Пластове новацтво»

41

Рій «Веселі Ящірки», підготовче гніздо «Прайд»

Субота 12.30-14.00

Петро Джогола

Авторська програма

« Пластове новацтво»

42

Гурток «Койоти» курінь ім. В. Баюрака

Субота 12.00-14.00

Володимир Половський

Авторська програма

« Пластове юнацтво»

43

Рій «Совенята», гніздо ч.28 «Чарівний ліс»

Субота 12.30-14.00

Катя Смірнова

Авторська програма

« Пластове новацтво»

44

Гурток «Лілеї», курінь ч.22 ім. М.Підгірянки

Субота 12.30-14.00

 

Аня Лотовська

 

Авторська програма

« Пластове юнацтво»

45

Гурток «Чародійки», курінь ч.22 ім. М.Підгірянки

Субота

14.00-16.30

Аня Лотовська

Авторська програма

« Пластове юнацтво»

46

Самостійний гурток «Киці»

Субота 15.00-16.30

Мар'яна Лозовик

Авторська програма

« Пластове юнацтво»

47

Гурток «Пірати», курінь ч.49 ім. І. Миколайчука

Субота 18.00-19.30

Олег Бабецький

Авторська програма

« Пластове юнацтво»

48

Гурток «Гладіатори», курінь ч.59 ім. С. Ленкавського

Неділя 10.00-11.30

Владислав Біль

Авторська програма

« Пластове юнацтво»

49

Крило «Совенята», пташата

Неділя 12.00-13.00

Оля Сухоребська

Авторська програма

« Пластове новацтво»

50

Крило «Грибочки», пташата

Неділя 12.00-13.00

Оксана Румак

Авторська програма

« Пластове новацтво»

51

Підготовчий рій (хлопці 7 р.), гніздо ч.3 «Лісові бешкетники»

Неділя 12.00-13.30

Андрій Курілкін

Авторська програма

« Пластове новацтво»

52

Гурток «Білі пантери», курінь ч.22 ім. М. Підгірянки

Неділя 12.00-13.30

Галя Стрипа

Авторська програма

« Пластове юнацтво»

53

Рій «Барвисті метелики», підготовче гніздо «Рута-м'ята»

Неділя 13.30-15.00

Віта Сеньковська

Авторська програма

« Пластове новацтво»

54

Рій «Шаблезубики», гніздо ч.3 «Лісові бешкетники»

Неділя 13.30-15.00

Володя Королишин

Авторська програма

« Пластове новацтво»

55

Рій «Павуки», підготовче гніздо «Прайд»

Неділя 13.30-15.00

Богдан Кирста

Авторська програма

« Пластове новацтво»

56

Гурток «Латимерії», курінь ч. 70 ім. О. Кобилянської

Неділя 13.30-15.00

Настя Грущенко

Авторська програма

« Пластове юнацтво»

57

Гурток «Лисички», курінь ч. 56 ім. М.Рудницької

Неділя 14.00-15.30

Христя Уграк

Авторська програма

« Пластове юнацтво»

58

Гурток «Грифи», курінь ч.99 ім. П.Скоропадського

Неділя 14.00-15.30

Роман Кухар

Авторська програма

« Пластове юнацтво»

59

Рій «Сичі», гніздо ч.3 «Лісові бешкетники»

Неділя 15.00-16.30

Анничка Королишин

Авторська програма

« Пластове новацтво»

60

Рій «М'ятні хмаринки», підготовче гніздо «Рута-м'ята»

Неділя 15.00-16.30

Віта Дідик

Авторська програма

« Пластове новацтво»

61

Підготовчий рій (хлопці 9 р.), гніздо ч.3 «Лісові бешкетники»

Неділя 15.00-16.30

Роман Андрусяк

Авторська програма

« Пластове новацтво»

62

Гурток «Піранії», курінь ч. 56 ім. М. Рудницької

Неділя 15.00-16.30

Оксана Зварич

Авторська програма

« Пластове юнацтво»

63

Гурток «Ківі»,

 курінь ч. 56

 ім. М. Рудницької

Неділя 16.30-18.00

Дана Дорошенко

Авторська програма

« Пластове юнацтво»

64

Гурток «Галицькі леви», курінь ч. 59 ім. С. Ленкавського

Неділя 17.00-18.30

Владислав Соха

Авторська програма

« Пластове юнацтво»

65

Гурток «Білі ікла» Гурток «Галицькі леви», курінь ч. 59 ім. С. Ленкавського

Неділя 17.00-18.30

Богдан Курчак

Авторська програма

« Пластове юнацтво»