Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради

22 пришкільні табори м. Івано-Франківська розпочали літній відпочинково-оздоровчий сезон

З останнім дзвоником настала довгоочікувана пора дитячого літнього відпочинку. 30 травня 2016 року в 19 загальноосвітніх навчальних закладах м. Івано-Франківська радо відчинили двері 22 пришкільні відпочинкові табори з денним перебуванням дітей. У них матиме змогу відпочити майже 3000 школярів. Табори відкрито у тих закладах, в котрих батьківська громадськість виявила бажання, щоб діти мали змогу організовано провести дозвілля та відпочинок напередодні довгоочікуваних літніх відпусток, під час яких батьки зможуть відпочивати разом з дітьми.

Упродовж 14 днів діти матимуть змогу здійснити безліч захоплюючих подорожей та екскурсій, переглянути кінофільми та театральні вистави, пограти в спортивні ігри та забави, відвідати музеї та підприємства обласного центру. На безоплатній основі у таборах можуть відпочити діти пільгових категорій – діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти з особливими освітніми потребами, учні з числа дітей із сімей учасників АТО та дітей із сімей загиблих учасників АТО, діти з малозабезпечених та багатодітних сімей, діти, визнані постраждалими від аварії на ЧАЕС. Вартість харчування вихованців пришкільних таборів становить не менше 11 гривень. Загалом на літнє оздоровлення дітей міським бюджетом передбачено виділення 600 тисяч гривень.

У перший літній день в Україні, так і в нашому місті, відзначають добре й радісне свято – Міжнародний День захисту дітей. Так, 1 червня 2016 року, на площі Ринок вихованці міського центру дозвілля дітей та юнацтва за місцем проживання (директор Л.Зваричук) з нагоди Дня захисту дітей та початку роботи пришкільних таборів подарували дітям та гостям міста загальноміське свято-казку «Свято в республіці дитинства».

Працівники центру патріотичного виховання імені Степана Бандери (директор Г.Савченко) підготували вихованцям пришкільних таборів виставу «Злидні», а вихованці міського центру дитячої та юнацької творчості (директор І.Волинська) запрошують дітей на перегляд казки «Кицькин дім».

Працівники міського центру науково-технічної творчості (директор І.Мних) ознайомлюють вихованців відпочинкових таборів з роботою центру, навчають азам паперопластики, бісероплетіння та інших видів художнього мистецтва, а вихованці авіа та ракето модельних гуртків демонструють польоти літаків, сконструйованих руками школярів, що викликає особливе захоплення у дітей. Зокрема у цьому мало змогу 01 червня пересвідчитись понад 50 учнів ЗШ №18, які завітали в МЦНТТУМ.

Щоденно сотні школярів відвідують міську дитячу екологічну станцію (директор Г.Левицька). Нікого не залишає байдужим міні-зоопарк, який працює в МДЕС. Діти мають змогу потримати в руках екзотичні тварини, оглянути різноманітні експозиції, які поглиблюють у дітей знання про рослинний та тваринний світ. 01 червня гостями МДЕС було понад 300 вихованців пришкільних таборів СШ №1.

1 червня гостями прикарпатських рятувальників були вихованці пришкільного табору «Сонечко» Івано-Франківської ЗШ № 26. Вони оглянули виставку пожежно-рятувальної служби. Рятувальники розповіли їм про становлення та розвиток пожежно-рятувальної служби Прикарпаття, особливості роботи рятувальників. Діти мали змогу отримати повчальну інформацію як слід діяти при виникненні надзвичайних ситуацій, почули з уст рятувальників про можливі небезпеках, котрі чатують на дітей влітку і загрожують їх здоров’ю і життю: вибухонебезпечні предмети, отруєння грибами та укуси змій, виникнення пожежі, підступні водойми та незвідані гірські стежки.

Працівники позашкільних навчальних закладів підготували дітям проведення цікавих майстер-класів з декоративно-ужиткового мистецтва, хореографії, технічної творчості, а вихователі таборів підготували дітям безліч цікавих заходів та сюрпризів. 

1 / 3
image(1)