Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради

Кирста Богдан Петрович (НВК "Школа-гімназія № 3") Переможець конкурсу «Учень року – 2016»

12 травня 2016 року відбулося засідання колегії управління освіти і науки виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради, на якому таємним голосуванням відповідно до положення про конкурс було визначено переможця конкурсу «Учень року – 2016». Ним став учень 7 (11) класу Івано-Франківського навчально-виховного комплексу «Школа-гімназія № 3» Кирста Богдан Петрович.

Особливий інтерес Богдан виявляє до художнього слова, сам пише прозу та поезію, майстерно висловлює поетичне слово на сцені. Один із найкращих учнів школи-гімназії № 3, є учасником шкільного драматичного гуртка «Первоцвіт». У 2012 році вступив у НСОУ «ПЛАСТ», організатор багатьох вишколів «Пласту». У 2013 році ініціював проведення міських літературно-акустичних вечорів. У січні 2014 року вперше провів акцію «Поетична вервичка пам՚яті Крут» на барикадах Євромайдану в Івано-Франківську, яка проводиться щорічно. У 2015 році став співзасновником Всеукраїнського літературного об՚єднання «Поет-квартал». У листопаді 2015 року  гімназиста було посвячено в Українське Реєстрове Козацтво. У березні 2016 року  міський голова Івано-Франківська п. Руслан Марцінків нагородив Кирсту Богдана грамотою департаменту культури «За вагомий внесок у розвиток літератури міста Івано-Франківська та з нагоди відзначення Всесвітнього дня поезії». Учень виступає з власними віршами на різноманітних літературних вечорах в Івано-Франківську, Львові, Трускавці, Києві. Другий рік – голова шкільного самоврядування, капітан шкільної команди військово-патріотичної гри «Джура», молодіжної науково-пізнавальної гри «Чорний ліс». За останні два навчальні роки Богдан – переможець конкурсів «Різдво моєї душі», «Об՚єднаймось, брати мої…», «Ми - європейці», «Таланти землі Галицької», «Майбутній Івано-Франківськ» та багатьох інших.

         Також департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради на виконання рішення колегії управління освіти і науки від 12.05.2016р. висловловив клопотання щодо нагородження подякою міського голови 25 травня 2016р. на загальноміському святі обдарованої молоді "Ми – надія твоя, Україно!" номінантів на звання "Учень року – 2016":

Букатюка Романа, учня 11 класу Івано-Франківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 25, бронзового призера Міжнародної олімпіади в Бразилії "Науки про Землю", за високі досягнення у навчальній діяльності;

Капінус Уляну, ученицю 11 класу Івано-Франківського природничо-математичного ліцею, переможця IV етапу  Всеукраїнських учнівських олімпіад з хімії та біології й конкурсів Малої академії наук, за високі досягнення у навчальній діяльності;

Протаса Ернеста, учня 10 класу Івано-Франківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням німецької мови, переможця IV етапу  Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії, учасника 50-ї Міжнародної Менделеєвської олімпіади, за високі досягнення у навчальній діяльності.

Powered By Cincopa