Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради

Центр патріотичного виховання учнівської молоді ім. С.Бандери

Розклад занять гуртків Центру патріотичного виховання учнівської молоді ім. С.Бандери 

        №п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Назва гуртка

 Робітник: основний

/сумісник

Навантаж. в годинах на тиждень

Дні занять

Години занять

На базі якого закладу працює гурток (місце проведення)

Групи,

класи

1.                     

Нагірний Мирослав Богданович

Міське об’єднання учнівської молоді «Я – громадянин України»

Основний

6

Пн.,

Ср.,

 Чт.

1500-1635

 

ЦПВ ім. С.Бандери

9-11 класи, студенти

2.                     

Школьна Ольга Степанівна

 Літературно-краєзнавчий гурток

Основний

6

Пн.,

Ср.

1500-1725

 

ЦПВ ім. С.Бандери

8-10 класи, студенти

3.                     

Дегтярьов Юрій Валерійович

 

Гурток декоративно-ужиткового мистецтва «Соломія»

Основний

12

Вт.

1500-1715

ЗШЛ №23, к. 319

8 кл.

Чт.

1500-1715

ЗШЛ № 23, к. 319

1-Г кл.

4.                     

Дегтярьов Юрій Валерійович

 

Гурток театрального мистецтва «Соломія»

Основний

 

Пн., Пт.

1520-1740

ЗШЛ №23, 022/ ЗШЛ №23, 311

9 кл.

5.                     

Калин Марія Василівна

«Успішний учнівський лідер»

Основний

9

Пн.,

Вт.,

Ср.

1500-1725

1400-1625

1400-1625

ЦПВ ім. С.Бандери.

У школах згідно графіка

РУС

Старостати шкіл

6.                     

Остапчук Наталя Миколаївна

Історико-краєзнавчий

Основний

9

Пн.

1430-1705

Гімназія№2, конференцзал

5-6 класи

Чт.

1510-1735

ЗШЛ№ 23, каб. 112

9 класи

Сб.

1000-1225

Гімназія№2, конференцзал

8 класи

7.                     

Репета Іванна Василівна

«Юні політологи»

Сумісник

6

Пн.,

Ср.,

Пт.

1520-1605

ЗШЛ № 23, каб.112

8-9 кл.

Сб.

925-1150

Угорницька ЗШ, каб.25

8-11 кл.

8.                     

Мисько Софія Володимирівна

«Юні політологи»

Основний

6

Ср.

1500-1725

ЦПВ ім. С. Бандери/ ЗШ№10

8-9 кл.

Чт.

1530-1755

8 кл.

9.                     

Гриців Надія Степанівна

Літературно-краєзнавчий гурток «Чаєнята».

Основний

4

Вт.

1240-1325

СШ №11, актовий зал

7-А

Вт.

1815-1900

СШ №11, каб.15

5-А

Чт.

1240-1325

СШ №11, каб.15

5-А

Чт.

1345-1430

СШ №11, каб.19

7-А

10.                 

Дідик Віта Михайлівна

«Юні музеєзнавці»

 

Сумісник

6

Вт.

1515-1645

ЗШ № 16, каб.33

ЗШ № 16, каб.33

ЗШ № 16, каб.33

ЗШ № 16, каб.33

7а кл.

Чт.

1425-1510

6а кл.

Чт.

1515-1600

7а кл.

Пт.

1425-1600

6а кл.

11.                 

Зварун Наталя Павлівна

Історико-краєзнавчий гурток

Сумісник

6

Вт.

1520-1750

ЗШ №28, каб. 305

7 класи

Ср.

1520-1750

ЗШ №28, каб.305

9-Б кл.

12.                 

Кейван Ганна Михайлівна

Хоровий гурток «Цвіт землі»; вокальний ансамбль

Сумісник

6

Пн.

1330-1630

ЗШ № 21, спортзал

Хор, поч. класи

Вт.

1330-1630

ІФФККК ім. С.Граната, ауд.102

Ансамбль

13.                 

Лабачук Оксана Василівна

Драматичний гурток «МІФіЯ».

Сумісник

9

Пн.

 

1230-1455

ЦПВ ім. С. Бандери

Студенти 1-3 курсів, гр. ОР-1

Ср.

900-1125

 

ЦПВ ім. С. Бандери

Студенти педколеджу, гр. ПР-1

Чт

1500-1725

Пед. коледж ПНУ ім. В.Стефаника, ауд. № ; ЦПВ ім. С.Бандери

Студенти 1-3 курсів, гр. ОР-2

14.                 

Максимець Богдан Володимирович

Історико-краєзнавчий гурток «Спадкоємці».

Сумісник

4

Вт.

Чт.

 

1415-1650

1415-1650

ЗШ № 28, каб.222

ЗШ № 28, каб.306

7-А кл.

7-А кл.

 

15.                 

Франчук Оксана Ярославівна

«Козацькими стежками»

Сумісник

6

Вт.

1330-1555

НВК Школа-гімназія №3, каб.302

3-В кл.

Чт.

1415-1640

НВК Школа-гімназія №3, каб.302

7-8 кл.