Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради

Міська дитяча екологічна станція

Розклад занять гуртків при МДЕС


Назва гуртків

Прізвище, ім'я по батькові

Рі-

вень

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П'ятниця

Субота

Неділя

Місце проведення

Еколого-натуралістичний відділ

Юні екологи

 

Васильчишин Богданна Богданівна

П

1330-1405 

1425-1500 

 

 

1230-1305

1310-1345

 

 

 

НВК «школа-гімназія» №3 1-А, 1-б кл

П

1515-1545

1550-1620

 

 

930-1000

1005-1035

 

 

 

ДНЗ №28

старші групи

 

Клапцуняк Наталія Іванівна

П

 

 

1320-1355

1400-1435

 

1320-1355

1400-1435

 

 

 

ЗШ№22 каб. 8

1 клас

 

каб.281 клас

П

 

 

1440-1515

1520-1555

 

1440-1515

1520-1555

 

 

П

 

1430-1505

1510-1545

 

1430-1505

1510-1545

 

 

 

ЗШ№12

ІІ пов. гпд1 клас

Еколозинка

Рязанова Наталія Веніамінівна

П

1315-1355

1400-1400

 

1315-1355

1400-1440

 

 

 

 

ЗШ-садок №3каб. гурткової роботи

 

 

 

 

Юні друзі природи

Рязанова Наталія Веніамінівна

П

1625-1700

1705-1740

 

1625-1700

1705-1740

 

 

 

 

ЗШ-садок №3 1кл., каб. гурткової роботи.

П

1450-1530

1535-1615

 

1450-1530

1535-1615

 

 

 

 

Карайченцева Людмила Леонідівна

О

 

 

 

 

1415-1455

1500-1540

1100-1140

1145-1225

 

Клуб «Легінь»

П

1330-1415

1420-1505

 

 

1330-1415

1420-1505

 

 

 

МДЕС

Природа рідного краю

Маланюк Тетяна Володимирівна

П

900-925

930-955

 

 

900-925

930-955

 

 

 

ДНЗ №15

група«Гуцулочка»

 

група «Писанка»

П

1000-1025

1030-1055

 

1000-1025

1030-1055

 

 

 

 

Бадай Валентина Яремівна

О

1400-1435

1440-1515

 

1400-1440

1445-1525

 

 

 

 

ЗШ№15 ст.

корпус підвал

О

1520-1610

1605-1645

 

1530-1605

1610-1645

 

 

 

 

 

 

Краєзнавство

 

 

Пелешок Наталія Миколаївна

П

1400-1435

1440-1515

 

 

1525-1600

1605-1640

 

 

 

ЗШ№25гпд.

П

 

1400-1435

1440-1515

1525-1600

1605-1640

 

 

 

 

П

1525-1600

1605-1640

 

1400-1435

1440-1515

 

 

 

 

Маленький розумник

 

Цюпер Надія Іванівна

П

1400-1440

1444-1525

 

 

 

1400-1435

1440-1515

 

 

ЗШ№82кл каб.гпд

 

Природа та мистецтво

 

Михайловська Тетяна Миколаївна

П

930-1015

1020-1105

 

930-1015

1020-1105

 

 

 

 

 

Клуб «Легінь»

О

 

 

 

1710-1755

1800-1845

1430-1515

1520-1605

 

 

 

МДЕС

О

 

 

1520-1605

1610-1655

1520-1605

1610-1655

 

 

 

 

Природа в народознавстві

Савчук  Руслана Любомирівна

П

 

1530-1615

1620-1705

 

1530-1615

1620-1705

 

 

 

Клуб «Гарт»

 

Маланюк Тетяна Володимирівна

П

 

 

900-925

930-955

 

900-925

930-955

 

 

ДНЗ №15

група «Ромашка»

П

1500-1540

1545-1620

 

1500-1540

1545-1620

 

 

 

 

Клуб «Оріон»

 

 

 

 

 

Екологічна майстерня

 

Михайловська Тетяна Миколаївна

В

1520-1605

1610-1655

1700-1745

1520-1605

1610-1655

1700-1745

 

 

 

 

 

МДЕС

 

Марущак  Оксана Анатоліївна

О

1030-1055

1100-1125

 

 

1030-1055

1100-1125

 

 

 

Івано-Франк.ЗШС ім. Софії Русової

 (2пов.

каб.анг.мови)

П

1555-1630

1635-1710

1550-1625

1630-1705

 

 

 

 

 

Шпінталь Марія Григорівна

П

1330-1410

1415-1450

 

 

1330-1410

1415-1450

 

 

 

ЗШ №7 2пов.

(гпд)2кл.

П

1510-1555

1600-1640

 

 

1510-1555

1600-1640

 

 

 

Пилипів Надія Миколаївна

П

 

 

1400-1435

1440-1515

1400-1435

1440-1515

 

 

 

ЗШ№26 І пов. каб.4-в класу

Зоолого – рослинницький відділ

Аматори зеленої архітектури

 

Шиян Галина Григорівна

 

В

 

 

1530-1615

1620-1705

1710-1755

1530-1615

1620-1705

1710-1755

 

 

 

МДЕС

 

 

Фітодизайн

 

 

 

 

 

Шпінталь Марія Григорівна

П

 

1310-1350

1355-1435

1520-1600

1615-1645

 

 

 

 

ЗШ №7 2пов.

2кл.(гпд)

 

2 клас

 

3 клас

О

 

1510-1550

1555-1635

 

 

1330-1410

1415-1455

 

 

О

 

 

1335-1415

1420-1500

 

1520-1600

1605-1645

 

 

 

Квітникарі-аранжувальники

 

Бойко Надія Юхимівна

П

1500-1545

1550-1635

 

1500-1545

1550-1635

 

 

 

 

 

Клуб «Мрія»

П

 

1500-1545

1550-1635

 

1500-1545

1550-1635

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Юні квітникарі

 

 

 

 

Савяк Людмила Ігорівна

П

1715-1800

1808-1850

 

1715-1800

1808-1850

 

 

 

 

Клуб «Сучасник»

П

930-1010

1015-1055

 

930-1010

1015-1055

 

 

 

 

ЗШ №18(гпд)

3 кл.,

 

1 кл.,

 

2кл.

П

1400-1435

1440-1515

 

1400-1435

1440-1515

 

 

 

 

П

1530-1610

1615-1655

 

1530-1610

1615-1655

 

 

 

 

 

 

 

 

Дидик Оксана Іванівна

П

 

1400-1440

1445-1525

 

1525-1605

1610-1650

 

 

 

 

ЗШ№42клас(гпд)

 

3-4кл. (гпд)

О

 

1535-1615

1620-1700

 

 

1525-1605

1610-1650

 

 

Любителі сукулент- них рослин

Пилипів Надія Миколаївна

О

 

 

1525-1605

1610-1650

1525-1605

1610-1650

 

 

 

ЗШ№26 І пов. каб.4-в класу

Флористика

Полуніна Ірина Володимирівна

П

 

 

 

1200-1235

1240-1315

1200-1235

1240-1315

 

 

ЗШ №8

1 кл.,

 

3-4кл.

О

 

 

1325-1405

1410-1450

 

1325-1405

1410-1450

 

 

П

 

1400-1435

1440-1515

 

1400-1435

1440-1515

 

 

 

ЗШ №7(гпд)

1клас

П

 

1525-1600

1605-1640

 

1525-1600

1605-1640

 

 

 

Марущак  Оксана Анатоліївна

О

1420-1500

1505-1545

 

 

1535-1615

1620-1700

 

 

 

Івано-Франк. ЗШС ім. Софії Русової  (2пов.

каб.анг.мови)

О

 

1415-1455

1500-1540

 

1400-1440

1445-1525

 

 

 

Рослини – символи України

 

Карайченцева Людмила Леонідівна

В

 

 

 

 

1550-1630

1635-1715 

1720-1800

1235-1315

1320-1400

1405-1445

 

 

Клуб «Легінь»

 

 

 

 

 

 

 

Віконце в природу

 

 

Дидик Оксана Іванівна

П

1400-1435

1440-1515

 

1400-1435

1440-1515

 

 

 

 

 

ЗШ №7(гпд) 1-2кл

 

 

 

ЗШ №4(гпд) 1кл

 

П

1525-1600

1605-1640

 

1525-1600

1605-1640

 

 

 

 

П

 

 

 

1400-1435

1440-1515

1400-1435

1440-1515

 

 

Полуніна Ірина Володимирівна

П

 

 

1000-1025

1030-1055

1000-1025

1030-1055

 

 

 

ДНЗ «Калинова сопілка»11група

 

12 група

П

 

 

1530-1555

1600-1625

 

1530-1555

1600-1625

 

 

Пелешок Наталія Миколаївна

П

 

1525-1600

1605-1640

 

1400-1435

1440-1515

 

 

 

ЗШ№25 гпд.

 

ДНЗ №17

П

1000-1025

1030-1055

 

 

 

940-1005

1010-1035

 

 

Лікарські рослини

Рязанова Наталія Веніамінівна

О

 

1330-1405

1410-1445

 

1330-1405

1410-1445

 

 

 

ЗШ№17

каб.5

О

 

1455-1535

1540-1620

1625-1705

 

1455-1535

1540-1620

1625-1705

 

 

 

Юні овочівники

Михайловська Тетяна Миколаївна

П

1330-1415

1420-1505

 

1330-1415

1420-1505

 

 

 

 

МДЕС

П

 

1330-1415

1420-1505

 

1330-1415

1420-1505

 

 

 

Юні тераріумісти

Королик Михайло Юрійович

О

1500-1545

1555-1640

1500-1545

1555-1640

 

 

 

 

 

МДЕС

 

 

Любителі домашніх тварин

Королик Михайло Юрійович

О

1650-1745

1750-1835

1650-1745

1750-1835

 

 

 

 

 

 

Орнітологи

Клапцуняк Наталія Іванівна

О

 

 

1600-1640

1645-1720

 

1600-1640

1645-1720

 

 

ЗШ№22 кл2-3  каб.22

О

 

1550-1630

1635-1715

 

1550-1630

1635-1715

 

 

 

ЗШ№12 гпд. ІІпов.

 

Умовні позначення:    Ппочатковий рівень;   Оосновний рівень;  Ввисокий рівень.