Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради

Міський центр науково-технічної творчості учнівської молоді

Розклад занять гуртків МЦНТТУМ

п/п

Назва гуртка

Прізвище та ініціали керівника

Місце проведення

групи

Дні та години занять

Тиж-неве

наван.

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

Субота

       1.            

Ракетомоде-лювання

Львович В.Ф.

МЦНТТУМ,

к.29

 

 

 

 

 

1 гр.

 

 

 

 

 

 

9

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2 гр.

 

 

14.00-14.45

 

14.00-14.45

11.30-12.15

 

 

14.55-15.40

 

14.55-15.40

12.25-13.10

 

 

15.50-16.35

 

15.50-16.35

13.20-14.05

Рапалюк Б.В.

МЦНТТУМ,

к.10

1 гр.

 

 

17.00-17.45

 

 

17.00-17.45

6

 

 

17.55-18.40

 

 

17.55-18.40

 

 

18.50-19.35

 

 

18.50-19.35

       2.            

Авіамоде-

лювання

Рапалюк Б.В.

МЦНТТУМ,

к.10

1 гр.

17.00-17.45

 

 

17.00-17.45

 

 

12

17.55-18.40

 

 

17.55-18.40

 

 

18.50-19.35

 

 

18.50-19.35

 

 

2 гр.

 

17.00-17.45

 

 

17.00-17.45

 

 

17.55-18.40

 

 

17.55-18.40

 

 

18.50-19.35

 

 

18.50-19.35

 

       3.            

Яремко А.І.

МЦНТТУМ,

к.10

1 гр.

14.15-15.00

 

 

14.15-15.00

 

 

18

15.10-15.55

 

 

15.10-15.55

 

 

16.05-16.50

 

 

16.05-16.50

 

 

2 гр.

 

 

14.15-15.00

 

14.15-15.00

 

 

 

15.10-15.55

 

15.10-15.55

 

 

 

16.05-16.50

 

16.05-16.50

 

3 гр.

 

14.15-15.00

 

 

 

14.15-15.00

 

15.10-15.55

 

 

 

15.10-15.55

 

16.05-16.50

 

 

 

16.05-16.50

      4.           \

Карбашевський В.В.

 І тиж.

 

       ІІ тиж

1 гр.

17.15-18.00

 

18.10-18.55

17.15-18.00

 

18.10-18.55

 

 

17.15-18.00

 

18.10-18.55

17.15-18.00

 

18.10-18.55

4

       5.            

Операторів колектив. радіостанції

Гладенко Р.О.

ЗШ №24,

к.28 (IVпов.)

1 гр.

 

18.40-19.25

 

18.40-19.25

 

 

9

 

19.30-20.15

 

19.30-20.15

 

 

Українська гімназія №1

к.108

2 гр.

 

 

 

 

 

09.00-09.45

 

 

 

 

 

09.55-10.40

 

 

 

 

 

10.50-11.35

 

 

 

 

 

11.45-12.30

 

 

 

 

 

12.40-13.25

       6.            

Жук Л.В.

Угорницька

ЗШ

1 гр.

 

14.20-15.05

 

14.20-15.05

 

 

16

 

15.15-16.00

 

15.15-16.00

 

 

2 гр.

 

 

 

16.15-17.00

14.20-15.05

 

 

 

 

17.10-17.55

15.15-16.00

 

3 гр.

 

16.15-17.00

 

 

 

12.45-13.30

 

17.10-17.55

 

 

 

13.40-14.25

4 гр.

 

 

 

 

 

09.00-09.45

 

 

 

 

 

09.55-10.40

 

 

 

 

 

10.55-11.40

 

 

 

 

 

11.50-12.35

           7.            

Радіокон-струювання

Деренько В.А.

Клуб «Прометей»

1 гр.

 

 

15.00-15.45

 

15.00-15.45

 

16

 

 

15.55-16.40

 

15.55-16.40

 

2 гр.

 

16.00-16.45

 

16.00-16.45

 

 

 

16.55-17.40

 

16.55-17.40

 

 

 

17.50-18.35

 

17.50-18.35

 

 

3 гр.

 

 

16.50-17.35

 

16.50-17.35

 

 

 

17.45-18.30

 

17.45-18.30

 

 

 

18.40-19.25

 

18.40-19.25

 

           8.            

Аронець О.В.

МЦНТТУМ,

к.3

1 гр.

16.00-16.45

 

 

16.00-16.45

 

10.00-10.45

9

16.55-17.40

 

 

16.55-17.40

 

10.55-11.40

КЕП,

кабінет фізики

 

2 гр.

 

14.30-15.15

 

 

 

 

 

15.25-16.10

 

 

 

 

 

16.20-17.05

 

 

 

 

           9.            

Лутчин Р.В.

ЗШ № 6

(каб. трудового навчання)

1 гр.

 

16.00-16.45

 

16.00-16.45

 

 

10

 

16.55-17.40

 

16.55-17.40

 

 

 

17.50-18.35

 

 

 

 

2 гр.

 

 

16.00-16.45

 

16.00-16.45

 

 

 

16.55-17.40

 

16.55-17.40

 

 

 

 

17.50-18.35

 

 

 

        10.          

Інформатика

Москаленко Г.Я.

МЦНТТУМ,

к.22

1 гр.

14.00-14.45

 

 

15.00-15.45

 

 

9

14.55-15.40

 

 

15.55-16.40

 

 

2 гр.

15.50-16.35

 

 

16.50-17.35

 

 

16.45-17.30

 

 

17.45-18.30

 

 

17.40-18.25

 

 

 

 

 

        11.          

Макар Я.Я.

МЦНТТУМ,

к.22

1 гр.

 

 

17.45-18.30

 

 

16.35-17.20

6

 

 

18.40-19.25

 

 

17.30-18.15

 

 

19.35-20.10

 

 

18.25-19.10

        12.          

Когут Г.М.

МЦНТТУМ,

к.22

1 гр.

 

 

 

 

 

11.05-11.50

9

 

 

 

 

 

12.00-12.45

 

 

 

 

 

12.55-13.40

2 гр.

 

 

15.00-15.45

 

 

13.50-14.35

 

 

15.55-16.40

 

 

14.45-15.30

 

 

16.50-17.35

 

 

15.40-16.25

        13.          

Фотолюбителі

Пронюк В.В.

ЗШ №10,

фотолабораторія

1 гр.

09.30-10.15

 

 

 

9.30-10.15

 

18

10.25-11.10

 

 

 

10.25-11.10

 

11.20-12.05

 

 

 

11.20-12.05

 

ЗШ № 25,

фотолабораторія

2 гр.

15.00-15.45

 

 

 

15.00-15.45

 

15.55-16.40

 

 

 

15.55-16.40

 

16.50-17.35

 

 

 

16.50-17.35

 

3 гр.

 

15.30-16.15

 

15.30-16.15

 

 

 

16.25-17.10

 

16.25-17.10

 

 

 

17.20-18.05

 

17.20-18.05

 

 

        14.          

Михалюньо Л.О.

Клуб

«Дебют»,

фотолабораторія

1 гр.

16.00-16.45

 

 

 

 

09.00-09.45

18

16.55-17.40

 

 

 

 

09.55-10.40

17.50-18.35

 

 

 

 

10.50-11.35

2 гр.

 

 

 

 

16.00-16.45

12.35-13.20

 

 

 

 

16.55-17.40

13.30-14.15

 

 

 

 

17.50-18.35

14.25-15.10

Угорницька

ЗШ,

фотолабораторія

3 гр.

13.00-13.45

 

 

 

13.00-13.45

 

13.55-14.40

 

 

 

13.55-14.40

 

14.50-15.35

 

 

 

14.50-15.35

 

        15.          

Відеолюбителі

Місюк Т.В.

МЦНТТУТ

к. 22

1 гр.

 

15.00-15.45

 

 

15.00-15.45

 

4

 

15.55-16.40

 

 

15.55-16.40

 

        16.          

 

 

 

 

 

 

Бісероплетіння

 

 

 

 

 

 

Бісероплетіння

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Мустафіна Н.Ф.

МЦНТТУМ,

к.27

1 гр.

09.15-10.00

 

 

09.15-10.00

 

 

9

10.10-10.55

 

 

10.10-10.55

 

 

2 гр.

15.00-15.45

 

 

15.00-15.45

 

 

15.55-16.40

 

 

15.55-16.40

 

 

 

 

 

16.50-17.35

 

 

        17.          

 Сізьоміна Н.С.

 

 

 

 

 

 

 Сізьоміна Н.С.

 

 

 

 

 

 

ЗШ №24,

к. 111

 

 

 

 

 

ЗШ №24,

к. 111

1 гр.

 

13.10-13.55

 

13.10-13.55

 

 

24

 

14.05-14.50

 

14.05-14.50

 

 

 

15.00-15.45

 

15.00-15.45

 

 

2 гр.

13.10-13.55

15.55-16.40

 

 

 

 

14.05-14.50

16.45-17.30

 

 

 

 

15.00-15.45

17.35-18.20

 

 

 

 

3 гр.

 

 

14.05-14.50

 

13.10-13.55

 

 

 

15.00-15.45

 

14.05-14.50

 

 

 

15.55-16.40

 

15.00-15.45

 

 4 гр.

15.55-16.40

 

 

 

15.55-16.40

 

16.50-17.35

 

 

 

16.45-17.30

 

17.45-18.30

 

 

 

17.35-18.20

 

        18.          

Образотворче мистецтво

Панаков М.Ф.

ОДЦНТТУМ

 

1 гр.

16.00-16.45

 

 

 

 

10.00-10.45

18

16.55-17.40

 

 

 

 

10.55-11.40

17.50-18.35

 

 

 

 

11.50-12.35

Клуб

«Дебют»,

художня майстерня

2 гр.

 

 

 

 

16.50-17.35

 

 

 

 

 

17.45-18.30

 

 

 

 

 

18.40-19.25

 

3 гр.

 

 

 

 

 

14.50-15.35

 

 

 

 

 

15.45-16.20

 

 

 

 

 

16.30-17.25

Неділя

2 гр.

12.00-12.45

12.55-13.40

13.50-14.35

 

 

 

3 гр.

14.45-15.30

15.40-16.25

16.35-17.20

 

 

 

        19.          

Легінович Г.І.

ЗШ №24,

к.208

1 гр.

(1 кл.)

13.40-14.15

 

13.40-14.15

 

 

 

18

14.25-15.00

 

14.25-15.00

 

 

 

2 гр.

(1 кл.)

 

13.40-14.15

 

13.40-14.15

 

 

 

14.25-15.00

 

14.25-15.00

 

 

3 гр.

15.10-15.55

 

15.10-15.55

 

 

 

16.05-16.50

 

16.05-16.50

 

 

 

4 гр.

(5-6  р.)

 

15.10-15.55

 

15.10-15.55

 

 

 

16.05-16.50

 

16.05-16.50

 

 

 

17.00-17.45

 

17.00-17.45

 

 

        20.          

Гой Н.Б.

ЗШ №18,

к. 224

1 гр.

(1 кл.)

 

09.45-10.30

 

09.45-10.30

 

 

9

 

10.10-11.25

 

10.10-11.25

 

 

 

11.35-12.20

 

 

 

 

ЗШ №18,

к. 204

2 гр.

 

14.30-15.15

 

14.30-15.15

 

 

 

15.25-16.10

 

15.25-16.10

 

 

        21.          

Чупріна І.О.

ЗШ №13

к.12

1 гр.

(3 кл.)

14.00-14.45

15.00-15.45

 

 

 

 

4

14.55-15.40

15.55-16.40

 

 

 

 

        22.          

В’язана іграшка

Ланова Л.Й.

МЦНТТУМ,

к.13

1 гр.

 

09.30-10.15

 

 

09.30-10.15

 

18

 

10.25-11.10

 

 

10.25-11.10

 

 

11.20-12.05

 

 

11.20-12.05

 

2 гр.

 

13.45-14.30

 

13.45-14.30

 

 

 

14.40-15.25

 

14.40-15.25

 

 

 

15.35-16.20

 

15.35-16.20

 

 

3 гр.

 

 

 

16.30-17.15

14.30-15.15

 

 

 

 

17.25-18.10

15.25-16.10

 

 

 

 

18.20-19.05

16.20-17.05

 

        23.          

Набивна вишивка

Гавриш Б.В.

ЗШ №2,

кабінет

трудового навчання

1 гр.

 

 

14.20-15.05

 

13.30-14.15

 

6

 

 

15.15-16.00

 

14.25-15.10

 

 

 

16.10-16.55

 

15.20-16.05

 

        24.          

Образотворче мистецтво

Бецала Р.В.

МЦНТТУМ,

к.13

1 гр.

14.00-14.45

 

14.00-14.45

 

 

 

18

14.55-15.40

 

14.55-15.40

 

 

 

2 гр.

15.45-16.30

 

15.45-16.30

 

 

 

16.40-17.25

 

16.40-17.25

 

 

 

17.35-18.20

 

17.35-18.20

 

 

 

3 гр.

(5-6  р.)

18.30-19.00

 

18.30-19.00

 

 

 

        25.          

Художня аплікація

(з тканини)

ЗШ №24,

к.211

1 гр.

 

14.30-15.15

 

14.30-15.15

 

 

 

15.25-16.10

 

15.25-16.10

 

 

 

16.20-17.05

 

16.20-17.05

 

 

        26.          

Соломоплетіння

Танчак Г.Я.

НВК

«Школа-гімназія

№3», к.236

1 гр.

15.20-16.05

 

 

15.20-16.05

15.20-16.05

 

6

16.15-17.00

 

 

16.15-17.00

16.15-17.00

 

        27.          

Кераміка

Гошовська З.І.

Клуб

«Юність»

1 гр.

 

13.00-13.45

 

13.00-13.45

 

 

18

 

13.55-14.40

 

13.55-14.40

 

 

 

14.50-15.35

 

14.50-15.35

 

 

2 гр.

 

15.45-16.30

13.00-13.45

 

 

 

 

16.40-17.25

13.55-14.40

 

 

 

 

17.35-18.20

14.50-15.35

 

 

 

3 гр.

 

 

15.45-16.30

15.45-16.30

 

 

 

 

16.40-17.25

16.40-17.25

 

 

 

 

17.35-18.20

17.35-18.20

 

 

        28.          

Іграшка

Семків Л.М.

Клуб

«Юність»

1 гр.

14.00-14.45

 

 

 

14.00-14.45

 

12

14.55-15.40

 

 

 

14.55-15.40

 

15.50-16.35

 

 

 

15.50-16.35

 

2 гр.

16.50-17.35

 

 

 

16.50-17.35

 

17.45-18.30

 

 

 

17.45-18.30

 

18.40-19.25

 

 

 

18.40-19.25

 

        29.          

Конструювання та моделювання

одягу

Левандовська Н.В.

МНВК

1 гр.

 

15.40-16.25

15.40-16.25

 

 

 

6

 

16.35-17.20

16.35-17.20

 

 

 

 

17.30-18.15

17.30-18.15

 

 

 

        30.          

Художньо-

прикладна

творчість для дошкільнят

Проць Г.Я.

ДНЗ №1 «Калинонька»

гр.. «Соняшник»

гр..«Барвіночок»

 

1 гр.

08.50-09.20

 

 

08.50-09.20

 

 

18

2 гр.

09.30-10.00

 

 

09.30-10.00

 

 

3 гр.

10.10-10.40

 

 

10.10-10.40

 

 

4 гр.

10.50-11.20

 

 

10.50-11.20

 

 

Паперопластика

ЗШ № 26

(кл. 2-В)

5 гр.

 

13.15-14.00

 

 

13.15-14.00

 

 

14.10-14.55

 

 

14.10-14.55

 

 

15.05-15.50

 

 

15.05-15.50

 

6 гр.

 

16.00-16.45

 

 

16.00-16.45

 

 

16.55-17.40

 

 

16.55-17.40

 

        31.          

Художньо-

прикладна

творчість для дошкільнят

«Умілі пальчики»

Висоцька М.В.

 І тиж.

ІІ тиж.

1 гр.

 

 

11.00-11.30

 

 

 

17.00-17.30

 

 

 

 

15.10-15.40

15.10-15.40

 

 

 

9

ДНЗ №28

2 гр.

17.00-17.30

 

 

 

 

17.00-17.30

 

 

 

 

15.50-16.20

15.50-16.20

 

 

 

3 гр.

15.10-15.40

 

 

 

09.10-09.40

 

 

 

 

15.10-15.40

15.10-15.40

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4 гр.

15.50-16.20

 

09.50-10.20

 

 

15.50-16.20

15.50-16.20

 

 

 

 

17.00-17.30

17.00-17.30

 

 

 

        32.          

Початкове технічне моделювання

 

Зень Н.Я.

МЦНТТУМ,

к. 27

1 гр.

(2 рік)

 

15.50-16.35

 

 

15.50-16.35

 

14

 

16.45-17.30

 

 

16.45-17.30

 

 

17.40-18.25

 

 

17.40-18.25

 

2 гр.

(3-4 кл.)

 

09.00-09.45

 

 

09.00-09.45

 

 

09.55-10.40

 

 

09.55-10.40

 

3 гр.

(1 кл.)

 

14.00-14.35

14.00-14.35

 

 

 

 

14.45-15.20

14.45-15.20

 

 

 

4 гр.

(2 кл.)

 

 

15.50-16.35

 

14.00-14.45

 

 

 

16.45-17.30

 

14.55-15.20

 

Лутчин Р.В.

ЗШ № 6

1 гр.

 

14.00-14.45

 

14.00-14.45

 

 

8

 

14.55-15.40

 

14.55-15.40

 

 

2 гр.

 

 

14.00-14.45

 

14.00-14.45

 

 

 

14.55-15.40

 

14.55-15.40

 

Когут Р.Б.

ЗШ №28,

столярна майстерня

1 гр.

13.35-14.20

 

13.35-14.20

 

 

 

9

14.30-15.15

 

14.30-15.15

 

 

 

15.25-16.10

 

 

 

 

 

2 гр.

 

13.35-14.20

 

13.35-14.20

 

 

 

14.30-15.15

 

14.30-15.15

 

 

 

33.

Технічне

креслення

 

 

Панаков М.Ф.

Клуб

«Дебют»,

 

1 гр.

 

 

 

 

15.00-15.45

13.00-13.45

4

 

 

 

 

15.55-16.40

13.55-14.40

Чупріна І.О.

ЗШ № 13

1 гр.

16.00-16.45

 

16.00-16.45

 

 

 

4

16.55-17.40

 

16.55-17.40