Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради

Міський центр дитячо-юнацької творчості

Розклад занять гуртків МЦДЮТ

розклад занять гуртків музичного профілю на І семестр 2016-2017 н.р.

 

з/п

Назва колективу, гуртка, об’єднання

П.І.Б.

керівника

групи

Рі-

вень

РОЗКЛАД  ЗАНЯТЬ,    ДНІ  ТИЖНЯ

Місце занять

ПН

ВТ

СР

ЧТ

ПТ

СБ

НД

1.

 

Вокальний

ансамбль

«Зорецвіт»

Піцюра

Світлана Богданівна

1

поч.

1110-1140

1145-1215

 

 

 

 

1050-1120

1125-1155

1200-1230 інд.

 

 

 

ДНЗ № 27

(муз. зала)

2

поч.

 

 

1600-1630інд.

1635-1705

1710-1740

 

1630-1700

1705-1735

 

 

 

 

ЗШС І ст. ім.С.Русової

(муз. зала)

3

поч.

1515-1600

1605-1650

 

 

 

1515-1600

1605-1650

 

 

4

поч.

1330-1415

1420-1505

 

 

 

1330-1415

1420-1505

 

 

2.

Вокальний ансамбль „Пташка”

Криниченко Ірина Володимирівна

1

осн.

 

 

1335-1420

1425-1510

 

 

1335-1420

1425-1510інд.

 

 

ЗШ № 28

каб. музики

2

поч.

 

 

1515-1600

1605-1650

 

1515-1600

1605-1650інд.

 

 

3

поч.

1315-1400

1405-1450

1455-1540

 

 

1315-1400

1405-1450

1455-1540інд.

 

 

 

ЗШ №26

Каб. музики

4

поч.

1545-1620

1625-1700

 

 

1545-1620

1625-1700інд.

 

 

 

3.

Вокальний ансамбль

„Мрійники”

Козлова

Марія

Євгенівна

1

осн.

1540-1625

1630-1715

1720-1805

 

 

     1520-1605 інд

      1610-1655

      1700-1745

 

 

 

МЦДЮТ

каб. № 1

2

поч

1400-1445 п/п

1450-1535 п/п

 

 

 

1430-1515 п/п

 

 

 

 

 

  

 

 

з/п

Назва колективу, гуртка, об’єднання

П.І.Б.

керівника

групи

Рі-

вень

РОЗКЛАД  ЗАНЯТЬ,    ДНІ  ТИЖНЯ

Місце занять

ПН

ВТ

СР

ЧТ

ПТ

СБ

НД

4.

Вокально-інструмен-тальний ансамбль

Тихий

Ігор Михайлович

1

поч.

 

 

1400-1445

1500-1545

1400-1445

1500-1545

 

1200-1245 інд.

1300-1345 інд.

 

ЗШ № 24,

додатковий корпус

2

поч.

 

 

1600-1645

1700-1745

1600-1645

1700-1745

1400-1445 інд.

1500-1545 інд.

 

 

3

осн.

 

   1400-1445 інд.

    1500-1545 інд.

    1600-1645

   1700-1745

 

 

 1600-1645

 1700-1745

 

 

5.

 

Гурток

ударних інструментів

 

Семків

Ігор Зіновійович

 

1інд.

поч.

 

   1400-1445

   1450-1535

   1540-1625

   1630-1715

 

 

 1400-1445

 1450-1535

 

 

ЗШ № 24,

додатковий корпус

2 інд.

осн.

 

 

1400-1445

1450-1535

    1540-1625

  1630-1715

 

 

 

1000-1045

1050-1135.

3інд.

осн.

 

 

 

 

   1540-1625

   1630-1715

   1720-1805

   1810-1855

 

1140-1225

1230-1315.

6.

 

 

Дитячо-юнацька хорова капела «Вівчарик»

Павлик

Ірина

Василівна

(акомпаніатор – Білан Х.Я.)

1

поч.

     1445-1530

     1535-1620

 

 

     1445-1530

     1535-1620

 

1300-1345інд.

1350-1435інд.

1440-1525інд.

1530-1615інд.

1620-1705інд.

1710-1755інд.

 

ЗШ № 7,

  каб № 13

 

2

поч.

  1630-1715

  1720-1805

 

 

  1630-1715

  1720-1805

 

 

3

осн.

 1815-1900

 1905-1950

 

 

1815-1900

 1905-1950

 

 

Павлик

Ярема Васильович

(акомпаніатор - Павлик І.В.)

4

вищ.

 

 1530-1615 1620-1705

 

 

 

 1515-1600

 1605-1650

1655-1740

 

ЗШ № 7,

каб. №13

5

вищ.

 

 1715-1800

 1805-1850

 

 

 1750-1835

 1840-1925

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

з/п

Назва колективу, гуртка, об’єднання

П.І.Б.

керівника

групи

Рі-

вень

РОЗКЛАД  ЗАНЯТЬ,    ДНІ  ТИЖНЯ

 

Місце занять

ПН

ВТ

СР

ЧТ

ПТ

СБ

НД

7.

Теоретичні дисципліни

(С – сольфеджіо,

МЛ – муз. література)

Новосьолова Лідія Петрівна

 

1

поч.

 

 

 

1330-1415 С

1420-15 05С

 

 

 

 

ЗШЛ  № 23,

каб.  № 022

2

осн.

 

 

 

1515-16 00  С

1605-1650  МЛ

 

 

 

8.

Спецінструмент (фортепіано)

(п/п – платні послуги)

Сенюк

Ольга Вячеславівна

інд.

поч.

осн.

12 30- 13 15

15 40- 16 25

16 30- 17 15

8 30-9 15

12 30-13 15

13 25-14 10

14 15-15 00

15 05 -15 50

15 55-16 40

16 45- 17 30

 

1540- 1625 п/п

 

 13 25-14 10 п/п

14 15-15 00 п/п

15 05 -15 50 п/п

15 55-16 40 п/п

 

 

 

ЗШЛ  № 23

 каб. № 320а

9.

Акомпаніатор

(для Хенней І. В.)  

Сенюк

Ольга Вячеславівна

акомпанемент

13 20-1355

14 00-14 45

15 50-15 35

 

 

13 20-1355

14 00-14 45

15 50-15 35

 

 

 

ЗШЛ № 23

каб. № 017

10.

Спецінструмент (фортепіано)

Федунишин Галина Василівна

інд.

осн.

1420-15 05 п/п

15 10-15 55

16 00-16 45

16 50-17 35

17 40-18 25

 

 

14 20-15 05

1510-15 55 п/п

1600-1645  п/п

16 50-17 35

 

 

 

ЗШЛ  № 23,

каб. 123

11.

Спецінструмент (фортепіано)

Трощук

Марта Тимофіївна

інд.

поч.

осн.

1325-1410 п/п

1415-1500

1520-16 05

16 10-16 55

17 00-17 45

 

 

 

  13 25-14 10

14 15-15 00п/п

15 05-15 50 п/п

15 55-16 40

 

  

 

 

ЗШЛ  № 23,

каб. № 231

 

12.

Акомпаніатор    (для Шиптур Х. Р.,

Коломієць Т. О.)

Трощук

Марта Тимофіївна

акомпанемент

 

 

1430-1515

15 20-16 05

16 10-16 55

17 00-17 45

 

 

1325-1410

1415-1500

1505-15 40

15 45-16 30

 

 

 

ЗШЛ  № 23,

каб. № 320 а, 022

 

13.

Спецінструмент (скрипка)

Шиптур Христина Романівна

 

інд.

поч.

 

13 25-14 10 п/п

15 15-16 00 п/п

 

 

1325-1410

1415-1500

1505-15 40

15 45-16 30

 

 

 

ЗШЛ  № 23,

каб. № 022

14.

Спецінструмент (гітара)

Коротков  Олег Вікторович

інд.

 

поч.

 

1600-1645

1650-1735

1740-1825

1830-1915

1920-2005

 

1600-1645

1650-1735 п/п

1740-1825п/п

1830-1915п/п

 

 

 

 

 

ЗШЛ  № 23,

каб. № 023

15.

Спецінструмент (фортепіано)

Новосьолова

Лідія Петрівна

інд.

поч..

 

12 30-13 15

13 25-14 10

14 20-15 05

15 10-15 55

16 00-16 45

16 50-17 35

1230-1315

1325-1410

1420-1505

каб. № 123

 

16 55-17 40

каб. № 022

1330-14 15 п/п

14 20-15 05 п/п

15 10-15 55 п/п

16 00-16 45 п/п

16 50-17 35 п/п

 

 

ЗШЛ  № 23,

каб. № 231

16.

Акомпаніатор    

(для Павлюк Р. В.)

 

Новосьолова

Лідія Петрівна

акомпанемент

 

 

15 10-15 55

16 00-16 45

16 50-17 35

17 40-18 25

 

 

 

 

ЗШЛ  № 23,

Каб. № 123

17.

Ансамбль сопілкарів

 

Коломієць Тарас Олександрович

інд

поч..

 

 

1430-1515

15 20-16 05

16 10-16 55

17 00-1745

 

 

 

 

ЗШЛ  № 23,

№ каб. 320 а

18.

Гурток спецінструменту (саксофон)

 

Павлюк Руслан Валерійович

 

 інд

поч.

 

 

15 10-15 55

16 00-16 45

16 50-17 35

17 40-18 25

 

14 30-1515 п/п

15 20-16 05п/п

 

 

ЗШЛ  № 23,

№ каб. 123.

19.

Вокальний гурток «Сопілочка»

Шевцова Тетяна Олександрівна

1 інд.

Поч..,осн

15 40-16 25

16 30-17 15

17 20-18 05

 

1545-1630

 

 

 

 

1300-1345

1350-1435

1440-1525

1530-1615

1620-1705

 

ЗШ № 17 каб.10

 

2 інд.

Поч..,осн

 

 

1325-1410

1415-1500

1505-1550

1555-1640

1645-1730

1735-1820

 

 

 

 

 

 

ЗШЛ № 23

каб.22

 

     РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ гуртків театрального мистецтва та художнього слова

на І семестр 2016-2017 н.р.

з/п

Назва колективу, гуртка, об’єднання

П.І.Б.

керівника

групи

Рі-

вень

РОЗКЛАД  ЗАНЯТЬ,    ДНІ  ТИЖНЯ

Місце занять

ПН

ВТ

СР

ЧТ

ПТ

СБ

НД

1.

Гурток

художнього слова „Істина”

Батюженко

Людмила Михайлівна

1інд.

поч..

1600-1645

1650-1735

 

1600-1645

1650-1735

 

 

 

 

МЦДЮТ

каб. № 15

2 інд.

осн.

 

1745-1830

1835-1920

1925-2010

 

1745-1830

1835-1920

1925-2010

 

 

 

 

2.

 

 

Гурток

естрадно-театрального  мистецтва

Клюба

Мар’яна

 Зіновіївна

1

поч.

 

1520-1605

1610-1655

каб. № 3

   1520-1605

1610-1655інд.

каб. № 1

1520-1605

1610-1655

каб. № 3

 

 

 

МЦДЮТ,

каб. № 1,

        № 3  

      

2

осн.

 

1705-1750

1755-1840

каб. № 3

  1705-1750

1755-1840інд

каб. № 1

1705-1750

1755-1840

каб. № 3

 

 

 

3

осн.

 

1850-1935

  1940-2025

 каб. № 3

   1850-1935

  1940-2025інд

 каб. №  1

1850-1935

  1940-2025

      каб. № 3

 

 

 

3.

 

Гурток

„Рідне слово”

Аксьонова

Ніла

Михайлівна

1

осн.

 

1520-1605

1610-1655

1700-1745  інд.

 

1520-1605

1610-1655

 

 

 

 

ЗШЛ № 23,

каб.  № 112

2

поч.

 

 

1520-1605

1610-1655

1700-1745  інд.

 

 

    

 

1520-1605

1610-1655

 

 

 

ЗШЛ № 23,

каб.  № 22

4.

 

Театральний

гурток

«Погляд»

Лесюк

Тетяна Романівна 

1

поч.

1325-1410

1415-1500 каб. № 022

1325-1410

1415-1500

каб. № 017

 

1325-1410

1415-1500інд..

учительська

 

 

 

ЗШЛ №23,

каб. № 017

каб. № 022,

учительська

 

2

осн.

1515-1600

1605-1650

каб. № 022

1515-1600

1605-1650

каб. № 022

 

1515-1600

1605-1650 інд.

учительська

 

 

 

 РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ ГУРТКІВ ДЕКОРАТИВНО-УЖИТКОВОГО ПРОФІЛЮ на І семестр 2016-2017 навчального року

 

з/п

Назва гуртка

П.І.Б.

керівника

групи

Рівень

РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ,  ДНІ ТИЖНЯ

Місце занять

ПН

ВТ

СР

ЧТ

ПТ

СБ

1

Гурток

художньої

вишивки

„Казкові

візерунки”

Шаблій

Надія

Євгенівна

№ 1

поч.

 

1630-1715

1720-1805

 

1440-1525

1530-1615

 

 

ДЮК „Легінь”

вул. Мечникова, 2а

№ 2

осн.

 

 

1530-1615

1620-1705

1715-1800інд.

1625-1710

1715-1800

 

 

2

 

 

Гурток

декоративно-ужиткового мистецтва

«Декор»

 

 

Петренко

Світлана Василівна

 

 

№ 1

поч.

 

900-945

950-1035

 

 

900-945

950-1035

 

Дитячо-юнацький центр, Сахарова, 27-А

№ 2

поч.

 

1500-1545

1550-1635

 

 

1500-1545

1550-1635

 

 

 

№ 3

 

осн.

1500-1545

1550-1635

1640-1725інд.

 

 

 

 

1430-1515

1520-1605

 

 

 

 

Дитячо-юнацький клуб «Романти» Довженка 7-А

№ 4

осн.

 

 

 

1615-1700

1705-1750

 

900-945

950-1035

1040-1125інд.

3

Гурток

декоративно-ужиткового мистецтва

Гедзик

Ірина Миронівна

№ 1

поч.

 

 

1430-1505

1510-1545

 

1430-1505

1510-1545

 

ЗШ № 28 каб. № 227

№ 2

поч.

 

 

1555-1640

1645-1730

 

1555-1640

1645-1730

 

№ 3

поч.

1615-1700

1705-1750

 

 

1615-1700

1705-1750

 

 

№ 4

осн.

1430-1515

1520-1605

 

 

1430-1515

1520-1605

 

 

 

з/п

Назва гуртка

П.І.Б.

керівника

групи

Рівень

РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ,  ДНІ ТИЖНЯ

Місце занять

ПН

ВТ

СР

ЧТ

ПТ

СБ

8

Гурток

художньої вишивки та ремесел

„Візерунки

Прикарпаття”

Онуфрейчук

Марія

Степанівна

№ 1

поч.

1400-1435

1440-1515інд.

 

 

1400-1435

 

 

 

ЗШ № 22

каб. № 28

№ 2

осн.

1535-1620інд.

1625-1710

 

 

1535-1620

1625-1710

 

 

ЗШ № 22

каб. № 22

№ 3

осн.

1725-1810інд.

 

 

1725-1810

 

 

Дитячо-юнацький клуб «Мрія»\Гн.Хаткевича 76

9

Гурток

квітчання

 

Федущак

Марія

Львівна

№ 1

поч.

 

 

 

1345-1430

1435-1520

1345-1430

1435-1520

 

ДЮК „Оріон”

      вул.Стуса, 15а

№ 2

поч.

 

 

 

0900-0945

0950-1035

 

1010-1045

1050-1135

№ 3

осн.

 

 

 

 

1530-1615

1620-1705

1145-1230

1235-1320

№ 4

вищ.

 

 

 

1530-1615

1620-1705

 

1345-1430

1435-1520

Інд

поч.

осн.

 

 

 

 

0900-0945

0950-1035

 

10

Гурток

іграшки-сувеніра

Сіренко

Уляна

Степанівна

№ 1

поч.

 

 

1520-1605

1610-1655

 

1520-1605

1610-1655

 

ЗШ № 25

каб. 416

11

Гурток художнього розпису та писанкарства

 

Данищук Ірина

Іванівна

№1

поч.

 

 

1505-1550

1555-1640

1650-1735 інд.

1515-1600

1605-1650

 

 

НВК ЗШЛ № 23

каб. № 316

 

  

з/п

Назва гуртка

П.І.Б.

керівника

групи

Рівень

РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ,  ДНІ ТИЖНЯ

Місце занять

ПН

ВТ

СР

ЧТ

ПТ

СБ

4

Гурток

фольклору та ремесел

„Веселики”

Франчук

Галина

 Ярославівна

№ 3

поч.

 

1500-1545

1550-1635

 

 

1500-1545

1550-1635

 

 

 

ДЮК „Прометей”

вул. Вовчинецька, 198

№ 2

осн.

 

1645-1730

1735-1820

1825-1910

 

1645-1730

1735-1820

1825-1910

 

 

№ 1

вищ

1500-1545

1550-1635

1640-1725

1735-1820інд.

 

1500-1545

1550-1635

1640-1725

1735-1820інд

 

 

 

5

Гурток

художньої

 обробки шкіри «Барвінок»,

 

гурток декоративно

ужиткового мистецтва

Гавриш

Галина

Петрівна

№ 1

поч.

 

1530-1615

1620-1705

 

 

1530-1615

1620-1705

 

 

 

ДЮК „Прометей”

вул. Вовчинецька, 198

№ 2

осн.

 

1715-1800

1805-1850

 

 

1715-1800

1805-1850

 

 

 

№ 3

поч.

 

 

1600-1645

1650-1735

 

1500-1545

1550-1635

 

ДЮК «Гарт»

вул. Довженка, 9

№ 4

осн.

 

 

1745-1830

1835-1920

 

1645-1730

1735-1820

 

6

Гурток

декоративно-ужиткового мистецтва

 «Диво»

Дмитріюк

Ірина

Василівна

№ 1

осн.

1600-1645

1650-1735

 

1600-1645

1650-1735

 

 

 

ДЮК „Легінь”

вул. Мечникова, 2а

№ 2

осн.

 

1430-1515

1520-1605

 

 

1430-1515

1520-1605

 

 

ЗШ  № 21

каб. № 100

7

Гурток

декоративно-ужиткового

мистецтва

( рукоділля)

«Фантазія»

Баламут

Інна

Вікторівна

№ 1

осн.

1510-1555

1600-1645

 

 

 

1420-1505

1510-1555

  

 

Відділ «Школа мистецтв»

ЗШЛ № 23        каб. № 302

 

№ 2

осн.

1655-1740

1745-1830

 

 

 

1605-1650

1655-1740

 

№ 3

осн.

 

1420-1505

1510-1555

 

1420-1505

1510-1555

 

 

 

ДЮК „Прометей”

вул. Вовчинецька, 198

№ 4

осн.

 

1605-1650 інд.

1655-1740

1745-1830

 

 

 

1605-1650

1655-1740

1745-1830

 

 

 

 РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ  гуртків,ОБЄДНАНЬ ТУРИСТСЬКО-КРАЄЗНАВЧОГО, Гуманітарного ТА СОЦІАЛЬНО-РЕАБІЛІТАЦІЙНОГО  напрямів

на І семестр 2016-2017 н.р.

 

з/п

Назва гуртка

П.І.Б.

керівника

групи

Рі-

вень

РОЗКЛАД  ЗАНЯТЬ,    ДНІ  ТИЖНЯ

Місце занять

ПН

ВТ

СР

ЧТ

ПТ

СБ

НД

1

Об’єднання «Успішний лідер»

Гриновецька

Мар'яна Павлівна

1

осн.

 

1605-1650

1655-174-0

1745-1830

    каб.5

 

 

 

 

 

МЦДЮТ

Каб. № 5, 15

2

 

осн.

 

 

 

 

1605-1650

1655-174-0

1745-1830

   каб. 15

 

 

 

2

Туристсько-краєзнавче об’єднання

Туристсько-краєзнавчий гурток

 

Косович Ольга Ігорівна

1

Осн..

1545-1630

1635-1720

 

 

1545-1630

1635-1720

 

 

 

ДЮЦ

вул.. Сахарова 27а

2

Осн

 

1500-1545

1550-1635

1640-1725

1500-1545

1550-1635

1640-1725

 

 

 

 

Гурток країнознавства

3

Осн.

1730-1815

1820-1905

 

 

 

1730-1815

1820-1905

 

 

 

3

 

Гурток

Польської

мови

 

 Симчич Наталія Михайлівна

 

1

Осн.

 

1500-1545

1550-1635

 

 

1500-1545

1550-1635

 

 

 

МЦДЮТ

Каб. № 1

4

Гурток

журналістики та літературної майстерності

 

Андріяшко

Ольга

Михайлівна

1

осн.

 

1600-1645

1650-1735 1740-1825 інд.

 

 

 1600-1645

1650-1735 1740-1825

 

 

МЦДЮТ

каб. №15

2

осн.

 

1835-1920 

1925-2010

2015-2100 інд.

 

 

 1835-1920 

1925-2010

2015-2100 інд.

 

 

3

поч

 

0930-1015

1020-1105

 

 

0930-1015

1020-1105

 

 

 

 

з/п

Назва колективу

П.І.Б.

керівника

групи

Рівень

РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ,  ДНІ ТИЖНЯ

Місце занять

ПН

ВТ

СР

ЧТ

ПТ

СБ

3

Гурток  образотворчого мистецтва

Світограй”

Пасірська

Лілія

Богданівна

№ 1

поч.

 

 

 

 

1340-1415

1420-1455

 

1340-1415

1420-1455

 

ЗШ № 16,

каб. № 21

№ 2

поч.

 

1500-1545

1550-1635

 

1505-1550

1555-1640

 

 

ЗШ № 16,

каб. № 15

№ 3

осн.

1500-1545

1550-1635

 

1500-1545

1550-1635

 

1505-1550

1555-1640

 

ЗШ № 16,

каб. № 22

4

Гурток   образотворчого мистецтва

„Палітра”

Рошак

Ігор

Костянтинович

№ 1

поч.

 

1500-1545

1550-1635

 

1500-1545

1550-1635

 

 

 

ЗШ № 22

каб. № 44,

каб. № 28 (субота)

№ 2

вищ.

1730-1815

1820-1905

 

 

 

 

1200-1245

1250-1335

№ 3

осн.

 

 

1730-1815

1820-1905

 

 

1345-1430

1435-1520

 

№ 4

осн.

 

 

 

 

1730-1815

1820-1905

 

1530-1615

1620-1705

Інд. робота

вищ.,

осн.

 

1640-1725

 

 

1640-1725

 

 

5

Гурток

образотворчого мистецтва

 

Кравчишин

Ірина Володимирівна

№ 1

поч.

1400-1435

1440-1515

 

 

 

 

1400-1435

1440-1515

 

 

ЗШ № 21

каб. № 100

№ 2

поч.

1525-1610

1615-1700

 

 

1400-1445

1450-1535

 

 

 

 

 

№ 3

поч.

 

 

1545-1630

1635-1720

1525-1610

1615-1700

 

 

РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ ХОРЕОГРАФІЧНИХ КОЛЕКТИВІВ на І семестр 2016-2017 н.р.

 

з/п

Назва колективу

П.І.Б.

керівника

групи

Рівень

РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ,  ДНІ ТИЖНЯ

Місце занять

ПН

ВТ

СР

ЧТ

ПТ

СБ

1

Зразковий  художній  ансамбль  народного танцю

«Радість»

Харебіна

Любов

Василівна

(акомпаніатор -

Кірюшина О.В.)

1

поч.

 

1500-1545

 

 

1500-1545

1550-1635

 

 

 

 

 

МЦДЮТ

хореогр.

каб. № 21

2

вищ.

 

19,00-1945

1950-2035

 

1800-1845

1850-1935

 

 

 

 

 

 

 9

Анcамбль

 

 

 

 

 

 

1600-1645

1700-1745

Дуридівка

Уляна

Вікторівна

(акомпаніатор -

Кірюшина О.В.,

Менів Б.В.)

3

поч.

 

1645-1715

 

1700-1730

 

 

МЦДЮТ

каб. № 21

4

поч.

 

1725-1755

 

 

 

1000-1030

5

поч.

 

 

1400-1435

 

1400-1435

1440-1515

 

6

осн.

 

 

1500-1545

 

1530-1615

1620-1705

 

8

клас. тренаж

 

 

 

 

 

1405-1450

1455-1540

7

вищ.

 

 

 

 

2000-2045

2050-2135

 

9

ансамбль

 

 

 

 

 

1040-1125

1130-1215

1220-1305

1310-1355

Мамалига

Олег

Володимирович

 

1

поч..(хл)

 

1555-1640

 

 

 

 

 

МЦДЮТ

каб. № 21

2

Вищ. (хл)

 

1800-1845

 

 

 

 

10

вищ.

 

 

 

 

1905-1950

 

11

ансамбль

 

 

 

 

1715-1800

1810-1855

 

 

 

 

з/п

Назва колективу

П.І.Б.

керівника

групи

Рівень

РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ,  ДНІ ТИЖНЯ

Місце занять

ПН

ВТ

СР

ЧТ

ПТ

СБ

 

 

2

Хореографічний колектив

народного танцю

Гедзик

Тарас

Іванович

(акомпаніатори -

Менів Б.В.,

Фесенко В.С.)

1

Осн.

1600-1645

1650-1735

 

1600-1645

1650-1735

 

 

 

МЦДЮТ

 Каб. №21

2

поч

1745-1820

 

 

1745-1820

 

 

 

3

Вищ.

1830-1915

1920-2005

2010-2055

 

1830-1915

1920-2005

2010-2055

 

 

 

4

поч.

 

1500-1545

1550-1635

 

1500-1545

1550-1635

 

 

 

ЗШ № 28,

3 пов.

фойє

5

ансамбль

 

 

 

 

1645-1730

1735-1820

 

 

3

Хореографічний колектив

народного танцю «Дзиґа»

Зінюк –Слоневська

Ярина Євгенівна

(акомпаніатор -

Менів Б.В.)

2

поч.

1700-1745

1750-1835

 

1700-1745

1750-1835

 

 

 

МЦДЮТ

каб.  № 3

0 поверх

3

осн.

1900-1945

1950-2035

 

1900-1945

1950-2035

 

 

 

1

поч.

1620-1650

 

 

1620-1650

 

 

 

4

 

 

 

 

 

Ансамбль

бального танцю

„Ритм-Престиж”

Микицей

Віталій Богданович

1

поч.

1350-1435

 

1350-1435

 

 

 

 

ЗШ 21

мала зала

2

поч.

1445-1530

 

1445-1530

 

 

 

3

поч

1600-1645

1650-1735

 

 

 

1625-1710

1715-1800

 

1400-1445інд

 

 

 

МЦДЮТ

 каб. № 16

ІІІ поверх

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Микицей

Ірина Ярославівна

4

осн.

1745-1830

1835-1920

 

1810-1855

інд.

 

 

1720-1805

1810-1855

 

5

осн.

1930-2015

2020-2105

 

 

1900-1945

1950-2035

1630-1715

інд.

 

6

вищ.

 

 

1905-1950

1955-2040

2045-2130

 

1905-1950

1955-2040

2045-2130

 

1000-1045інд.

1050-1135інд

з/п

Назва колективу

П.І.Б.

керівника

групи

Рівень

РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ,  ДНІ ТИЖНЯ

Місце заняття

 

 

 

ПН

ВТ

СР

ЧТ

ПТ

СБ

НД

 

5

 

 

Ансамбль

естрадно-спортивного

танцю

„Медитація”

Мороз

Вікторія

Романівна

1

поч.

 

1605-1650

1655-1740

 

 

1415-1500

1505-1550

 

 

 

 

 

 

 

 

 

МЦДЮТ

Актова зала

 

2

осн.

1750-1835

1840-1925

1750-1835

1840-1925

 

 

 

 

 

 

3

осн.

1935-2020

2025-2110

1935-2020

2025-2110

 

 

 

 

 

 

Ансамбль

 

 

 

 

 

1200-1245

 

 

Козолиз Ярина Ярославівна

4

поч.

1420-1505

1510-1555

 

1420-1505

1510-1555

 

 

 

 

 

5

  осн.

1605-1650

1655-1740

 

1605-1650

1655-1740

 

 

 

 

 

Озимінська

Емма

Юріївна

6

осн.

 

 

1750-1835

1840-1925

1935-2020

2025-2110

 

1400-1445

1450-1535

 

 

7

вищ.

 

 

1935-2020

2025-2110

 

1930-2015

2020-2105

1545-1630

1635-1720

 

 

ансамбль

 

 

 

 

 

1730-1815

1820-1905

 

 

6

 

Театр дитячого естрадного танцю

«Смайлики»

Хенней

Ірина

Володимирівна

3

поч.

1320-1355

 

 

 

1320-1355

 

 

 

 

ЗШЛ № 23

каб. № 017

 

1

осн.

 

1405-1450

1455-1540

 

ЗШЛ №23

 

1650-1735

1740-1825

 

ЗШ №9

 

 

 

 

 

ЗШЛ № 9

спортивна зала,

ЗШЛ №23

каб. 017

 

2

поч

 

1600-1645

ЗШ №9

 

1405-1450

1455-1540

ЗШЛ № 23