Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради

Дитячо-юнацька спортивня школа № 3

Розклад занять спортивних секцій ДЮСШ № 3

Тренер-

викладач

Вид

спорту

     Група

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

Пятниця

Субота

Неділя

Місце

занять

Палагіцький

Шахи

СП-1р

15.45-19.30

15.45-18.45

 

15.45-19.30

 

10.00-13.45

10.00-13.45

Ш/к «Дебют»

В.І.

 

БП- 1р

 

 

 

 

15.45-18.45

 13.50-16.50

13.50-16.50

Ш/к «Дебют»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Куцик І.Р.

Шахи

БП-3р.

 

16.00-18.15

 

16.00-18.15

15.45-18.45

14.30-17.30

14.30-17.30

Клуб «Легінь»

 

 

ПП  -1р.

15.20-16.50-

ЗШЛ №23

 

 

 

 

12.20-13.50

12.20-13.50

Клуб «Легінь»

 

 

ПП - 2р.

 

 

15.30-16.00

 

 

 

 

ЗШЛ №23

 

 

 

 

 

 

 

 

10.00-12.15

10.00-12.15

Клуб «Легінь»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Кобилянсь-

Шахи

СП-1р.

18.45-21.00

18.00-21.00

18.45-21.00

 

18.00 -21.00

17.15-21.00

17.15-21.00

ОШШК

кий  І.М.

 

 

ПП - 1р.

 

17.00-18.30

 

17.00-18.30

 

 

15.30-17.00

 

ОШШК

Слободян

В.Я.

 

Футбол

БП-3р.

17.30 -19.45

 

17.30 -19.45

17.30 -19.45

17.30 -19.45

17.30 -19.45

Стадіон «Наука»

12.00-14.15

Стадіон  «Наука»

 

ЗШ №28

Яцурак В.І.

Футбол

СП-1р.

7.15-8.00

7.15 - 8.00

 

 

7.15- 8.00

 

 

ЗШ №28

 

 

 

18.00 -20.15

18.00- 20.15

 

16.00- 19.00

 

 

16.00-19.00

09.00-12.00

11.30-14.30

Стадіон «Гірка»

 

 

БП-1р.

15.30-17.45

15.30-17.45

 

16.15-18.30

 

12.30-14.45

 

Стадіон «Гірка»

 

 

 

ЗШ №28

ЗШ №28

 

 

 

 

 

 

Тиханський

Футбол

БП-4р.

15.00-17.15

18:00-20:15

17.00 – 20.00

18:00-20:15

16:30. – 18:45

10.00 -13.00

 

ЗШ №12

М.І.

 

ПП - 2р.

 

 

18.00-19.30

16:00-17:30

 

16:00-17:30

 

14.30 -16.00

 

ЗШ №10

Тренер-викладач

Вид

спорту

Група

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

Пятниця

Субота

Неділя

Місце

занять

Олійник І.І.

Футбол

СП-1р.

 

7.15 -8.00

7.15 -8.00

7.15 -8.00

7.15 -8.00

9.00-12.00

11.30-14.30

ВПУ СОТ №13

 

 

 

 

16.00-18.15

16.00-18.15

16.00-18.15

16.00-18.15

 

 

ВПУ СОТ №13

 

 

БП-1р

16.00-18.15

 

18.25-20.40

 

 

12.15-14.30

9.00-11.15

ВПУ СОТ №13

Пилип’юк Ю.В.

Футбол

БП- 1р.

16.00-18.15

 

16.00-18.15

 

16.00-18.15

10.00-12.15

 

ЗШ №28

Деркач А.В.

Футбол

БП-3р.

 

16.45-19.00

16.30-18.45

17.30-19.45

16.30-18.45

17.15-19.30

14.00-16.15

 

Стадіон «Наука»

 

 

ПП-1р.

15.00 -16.30

 

15.15 -16.45

 

15.15- 16.45

 

 

ЗШ №28, стад.

 

 

ПП-1р.

 

14.50-16.20

 

14.50-16.20

 

9.30-11.00

 

ЗШ №28

Горбатий

Футбол

БП-3р.

 

7.00 - 8.00

7.00 - 8.00

7.00 - 8.00

7.00 - 8.00

 

 

ЗШ №28, стад.

О.Ю.

 

 

15.45-18.00

Ст.«Наука»

16.00-17.15

16.00 -17.15

16.00 -17.15

Ст. «Наука»

16.00-17.15

11.00- 13.15

 

 

ЗШ №28

 

 

БП- 2р.

18.35- 20.05

18.00-20.15

18.00-20.15

18.00-20.15

18.00-20.15

 

 

ЗШ №19

Левицький

В.І.

Гандбол

БП-4р.

17.50-20.50

17.50-20.50

 

15.30-18.30

17.50-20.50

 

11.50-14.50

ЗШ №24

 

 

БП-1р.

15.30-17.45

15.30-17.45

 

 

15.30-17.45

 

09.30-11.45

ЗШ №24

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Фіголь В.П.

Важка

атлетика

БП-3р.

15.00-17.15

 

15.00-17.15

 

15.00-17.15

 

15.00-17.15

 

15.00-17.15

 

12.00-14.15

 

ЗШ №28,

зал в/а

Коновалова

Теніс

ПП-2 р.

16.30-18.00

 

19.30-21.00

 

18.45-20.15

16.15-17.45

 

СШ№5, с/зал

О.Ю.

 

БП-3р.

 

18.15-20.30

18.45-21.00

17.15-19.30

18.45-21.00

 

16.30- 18.45

14.00-16.15

 

СШ№5, с/зал

Йосипів І.І.

Тхеквондо

СП-1р.

16.40-19.40

16.00-19.00

16.40-19.40

16.00-19.00

16.40-19.40

09.00-12.00

 

ЗШ№25,с/зал

 

ВТФ

БП -1р.

 

19.05-21.20

 

19.00-21.20

19.00-21.20

12.00-14.25

 

ЗШ№25,с/зал

Гаврилаш

Тхеквондо

ПП -1р.

14.30-16.00

 

14.30-16.00

 

 

13.40-15.10

ЗШЛ№23

 

ЗШЛ№26

В.В.

ВТФ

БП -1р.

 

15.00-17.15

 

15.00-17.15

14.30-16.45

11.20-13.35

 

ЗШ Л№23

 

 

БП-3р

16.50-19.05

17.20-19.35

16.50-19.05

17.20-19.35

16.50-19.05

09.00-11.15

 

ЗШЛ №23

Пилипенко С.В.

Тхеквондо

ПП- 2р.

 

09.00-10.30

 

09.00-10.30

09.00-10.30

8.00-09.30

 

ЗШ №25

ВТФ

ПП-1р.

 

15.00-16.30

 

15.00-16.30

 

15.00-16.30

 

 

ЗШ №25

ПП-1р.

 

17.00-18.30

 

17.00-18.30

 

10.00-11.30

 

ЗШ №25