Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради

Відбувся семінар-практикум учителів початкових класів міста “Компетентнісний підхід до навчання. Формування та перевірка предметних компетентностей при вивченні української мови”

Відбувся семінар-практикум учителів початкових класів міста  “Компетентнісний підхід до навчання. Формування та перевірка предметних компетентностей при вивченні української мови”

Відповідно до плану ІМЦ Департаменту освіти та науки 2.11.2016 року в СШ № 1 з поглибленим вивченням англійської мови відбувся семінар-практикум учителів початкових класів міста  “Компетентнісний підхід до навчання. Формування та перевірка предметних компетентностей при вивченні української мови”.

Завданням семінару було поглибити теоретичні знання із сучасних проблем організації роботи у початковій ланці освіти, ознайомити з можливостями впровадження у практику роботи інноваційних навчально-виховних технологій; формувати  навички використання інформаційно-комунікаційних технологій  у діяльності вчителя початкових класів.

Зоряна Галас, методист ІМЦ, інформувала вчителів щодо можливості використання у навчально-виховному процесі вчителями початкових класів загальноосвітніх навчальних закладів матеріалів розміщених на соціальній платформі Ed-Era(https://www.ed-era.com/), розповіла про оновлені програми для початкової школи, особливості та значення мотивації навчальної діяльності учнів за умов інноваційної освіти. Учасники семінару обмінялися досвідом про особливості оцінювання в сучасних умовах.

Гостею семінару стала Наталія Щербій, методист Івано-Франківського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, яка ознайомила учасників із україно-естонським проектом «Міксіке в Україні» та розповіла про можливості освітнього онлайн середовища “Міксіке” для педагогів, учнів та батьків. Також провела майстер-клас “Створення інтерактивних вправ в освітньому онлайн середовищі “Міксіке”.

         За підсумками проведенного семінару укладено методичні рекомендації.

Вчителям початкових класів:

         - поглибити теоретичні знання з сучасних проблем організації роботи у початковій ланці освіти;

         - оцінювати навчальну діяльність учнів згідно з новими вимогами;

         - використовувати якісну мотивацію до кожного уроку;

- створювати та використовувати  власні  навчальні онлайн-матеріали, а також використовувати онлайн-колекцію навчальних  матеріалів, яку спільними зусиллями створили педагоги - учасники проекту «Міксіке».

ка2

ка3