Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради

Творчий портрет переможців міського туру конкурсу «Учитель року -2017»

Номінація «Інформатика»


І місце

Микицей Сергій Михайловичучитель інформатики  ЗШ №25. 

 1а

Сергій Михайлович – досвідчений фахівець, який знає свою справу, любить дітей та упродовж багатьох років з повною віддачею сил формує інтелектуальний потенціал учнівської молоді.   Талановитий, творчий, працелюбний педагог, має високу науково-теоретичну та методичну підготовку, досконало володіє сучасними технологіями навчання. Працює над проблемою “Нетипові форми та методи проведення уроків інформатики”. Навчає школярів логічно мислити, порівнювати, узагальнювати, спрямовує їх на пошук нестандартних шляхів розв’язку завдань, розвиває творчість. Гра, цікаві сучасні програми, нестандартні завдання органічно поєднуються із засвоєнням обов’язкового матеріалу. Компетентність, ретельність, вимогливість до себе і вихованців – життєве кредо вчителя.


ІІ місце

«Не навчайте дітей так, як навчали вас, - вони народились в інші часи…», - вважає Скрипник Володимир Васильович, учитель ЗШ № 3.

2а

Педагог має напрацьований досвід роботи з проблеми «Елементи дистанційного навчання на уроках інформатики шляхом застосування можливостей сайту чи блогу». Вважає, що вивчення інформатики із застосуванням елементів дистанційного навчання – прекрасна можливість для школяра не лише поглибити свої знання, але й отримати навички інформаційно-комунікативної культури, розвивати інформаційну компетентність.


ІІІ місце

«Головне – навчити дітей мислити», - роздумує над сенсом своєї педагогічної праці Придюк Павло Іванович вчитель СШ № 1 з поглибленим вивченням англійської мови.

3а

Досліджуючи проблему «Розвиток творчого мислення на уроках інформатики», дійшов до висновку, що завдання кожного вчителя зробити кожний урок не лише продуктивним, а й пробудити у дитини  зацікавленість до вивчення інформатики, а також зберегти фізичне та емоційне здоров’я школярів, розвивати їх духовно.

Педагог добре володіє сучасними технологіями навчання, гармонійно та доречно поєднує традиційні та сучасні інноваційні прийоми та методи навчання.  Педагогічна діяльність вчителя спрямована на розвиток  життєвої компетентності учнів.

Уроки педагога відзначаються продуманою структурою, науковістю, чітко поставленими метою та завданнями, уміло продумує міжпредметні зв’язки. Велику увагу приділяє  практичним домашнім завданням з використанням можливостей хмарних сховищ даних, залучає учнів до домашніх QR-квестів. 


Номінація «Початкова освіта»


І місце

 Дитина – вагома подія у нашому житті, а не випадковість. Саме таке педагогічне кредо обрала переможець номінації Бойчук Юлія Миколаївна,

4а

яка працює вчителем початкових класів у СШ № 5 з поглибленим вивченням німецької мови. Педагог вважає, що добре організований процес навчання гарантує розвиток особистісних якостей дитини. Навчання організовує так, щоб охопити кожного учня пізнавальною діяльністю, пошуком істини, зацікавити і спонукати його до розвитку  інтересів і уподобань, бо, на думку вчителя, саме інтереси і мотивація – основні фактори успішного навчання.


ІІ місце

Вчитель, для якої важлива думка кожної дитини, незалежно від того правильна вона чи ні, - саме так позиціонує себе Яцевич Надія Василівна

5а

яка працює в НВК «Школі-гімназії № 3». У своїй роботі використовує  інноваційні підходи до навчання школярів. У цьому навчальному році бере участь у Всеукраїнському педагогічному експерименті «Розумники», який зорієнтований на найменших учнів, за методикою, яка включає мультимедійні технології. Для формування культури здоров’я молодших школярів використовує здоров’язбережувальні освітні технології.

 Зусилля Надії Василівни спрямовані на те, щоб сьогоднішній учень, випускник початкової школи, був компетентним, самодостатнім, здатним до творчості та самореалізації.


ІІІ місце

Людина, яка ніколи не зупиниться на досягнутому-  Гаврецька  Леся Іванівна, вчитель початкових класів та хореографії ЗШ № 7.  

6а

Працює над  формуванням в учнів навичок самоконтролю. У своїй роботі використовує інноваційні форми роботи й технології: метод проектів, ігрові технології навчання, уроки з мультимедійною підтримкою. Варто відзначити творчий потенціал педагога, оскільки вона власноруч створює віртуальні уроки для своїх учнів та викладає їх в мережі Інтернет, -  ділиться напрацюваннями з колегами.

  Леся Іванівна люблячий вчитель, але мудрий у своїй любові, який може правильно організувати навчання дітей і зробити його цікавим. Підбадьорює дитину в момент помилки і заохочує до досягнення нових вершин, може достукатися до серця кожної дитини.


Номінація «Музичне мистецтво»


І місце

Треба любити те, що ти робиш і тоді праця підніметься до творчості, -  таке педагогічне кредо обрала переможець номінації Бучинська Наталія Яківна. 

7а

Вчитель музичного мистецтва та художньої культури ЗШ № 3. Талановитий музикант, майстерно володіє музичними інструментами (фортепіано та синтезатор).  Педагогічну майстерність Наталія Яківна поєднує з глибоким знанням свого предмета – все це робить її уроки улюбленими, бажаними для учнів. Уміло створює під час занять атмосферу співробітництва, зацікавлює, знаходить індивідуальний підхід до кожного учня.

 

ІІ місце

Музика – могутнє джерело думки. Без музичного виховання неможливий повноцінний розумовий розвиток, -  так вважає Красій Руслана Зіновіївна

8а

вчитель музичного мистецтва ЗШ № 13. Учасниця муніципального тріо бандуристок «Намисто». Руслана Зіновіївна  працює над розвитком творчих здібностей учнів на уроках музичного мистецтва. Вводить інноваційні технології в освітній процес, що дозволяє  привернути увагу та інтерес дітей до мистецтва в цілому, розширює їх кругозір і розвиває загальну культуру особистості. Головне завдання, яке ставить перед собою вчитель  - розвинути в дитині творчість, допомогти учневі знайти себе в житті.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          

ІІІ місце

Якщо учитель поєднує в собі любов до справи і до учнів, він – досконалий учитель, - так вважає Федорів Василина Володимирівна, 

9а

яка працює в Угорницькій  ЗШ  вчителем музичного мистецтва. Формування пізнавальної та практичної музичної діяльності учнів здійснює шляхом нестандартних уроків.  Заохочує своїх учнів відвідувати філармонію, театр. Василина Василівна співає у вокальному ансамблі «Бистриця» та хоровому колективі «Воскресіння». Ставить перед собою мету відкрити в кожній дитині душу творця, дати їй змогу пробудитись і розквітнути.


Номінація «Біологія»

 

І місце

Мудрейко Ірина Юріївна – вчитель біології ЗШ № 18.

10а

Зробіть свого учня уважним до явищ природи – і швидко зробите його допитливим, але щоб підтримати цю допитливість, не поспішайте задовольнити її, - так словами Ж.Руссо сформулювала своє педагогічне кредо Ірина Юріївна.  

Поєднуючи розвиток інтелектуальних здібностей учнів, дослідницьких умінь і творчого потенціалу дітей, учителька формує активну, компетентну, творчу особистість.  З таким учителем легко співпрацювати і колегам, і учням, і батькам. Вона не зупиняється на досягнутому. ЇЇ діяльність – то вічний поклик душі, постійне самовдосконалення та вміння бачити неповторне в кожній дитині.

Педагог використовуєвласний інтернет-ресурс: irynamudrejko.blogspot.com

 

 ІІ місце

Савчук Софія Петрівна  - вчитель біологіїта хімії НРЦ.

11а

Робота з дітьми, що мають особливі потреби, вимагає від вчителя особливого терпіння, християнського ставлення до кожної дитини. «Бог створив слабких, щоб присоромити сильних…»,- цією цитатою з Біблії Софія Петрівна керується у щоденній роботі з дітьми. Старається скорочувати дистанцію між вчителем і учнем, бути другом для дітей та їх батьків.

Софія Петрівна - учасник ЗНО-2017 з біології, за підсумками якого набрала 197 балів із 200 можливих.

 Використовуєвласний інтернет-ресурс: http://biologia97.webnode.com.ua

 

ІІІ місце

Сем’янчук Віра Іванівна  - учитель біології ЗШ № 3.  

12а

Педагогу притаманний невтомний творчий пошук. Працюючи над проблемою «Екологічне виховання в процесі викладання біології та природознавства», вчитель продумано активізує пізнавальну діяльність учнів, надаючи їй характеру творчої дослідницької роботи, спонукає учнів до дискусії, пошуку та впровадження ефективних способів розв’язування задач з біології. У минулому навчальному році її учні зайняли ІІ місце у міському конкурсі проектів з природознавства. Вчитель вважає, що сьогодні важливим завданням змісту освіти є формування в учнів сучасного світогляду, цілісних знань про навколишній світ.

Використовуєвласний інтернет-ресурс –  semyanchukvera.blogspot.com