Відбулись методичні студії вихователів ГПД
Відповідно до плану Департаменту освіти та науки 30.01.2017 року відбулись методичні студії вихователів ГПД.
Методист інформаційно-методичного центру Зоряна Галас проаналізувала роботу міського методичного об’єднання у 2016-2017 навчальному році. А також розкрила питання про шляхи формування педагога-новатора на сучасному етапі становлення освіти.
Гра – це природна активність. У процесі гри в учнів виробляється звичка зосереджуватися, самостійно думати, розвивати увагу. Захопившись грою, діти не помічають, що навчаються. Впровадження ігрової діяльності в умовах ГПД просто необхідне; її використання дає змогу успішно формувати і закріплювати позитивне ставлення дитини до навчальної праці. Граючи, діти стають психологічно розкутими, а це, в свою чергу, сприяє вияву їхніх творчих здібностей, нівелює негативне ставлення до об'єктивно складної навчальної праці. Позитивний досвід хочеться повторити на вищому рівні складності завдань. При цьому непомітно для себе дитина "втягується" у навчальну працю, пізнає її радість. Вихователь ЗШ №26 Наталія Савчук поділилась досвідом використання народних ігор у роботі групи продовженого дня. А Тетяна Михайлюк, вихователь ЗШ №22, продемонструвала свій досвід використання ігор та їх вплив на розвиток нестандартного мислення. Наталія Слюсар, вихователь ЗШ №28, представила свої напрацювання щодо виховання національної гідності та свідомості у дітей шкільного віку в режимі роботи ГПД.
«Жити - ось ремесло, якому я хочу вчити вихованця. Виходячи з моїх рук, він буде не суддею, не солдатом, не священиком: він буде, насамперед, людиною: всім, чим повинна бути людина, він зуміє бути у випадку необхідності, таким же гарним, як і всякий інший, і як би доля не носила його з місця на місце, він завжди буде на своєму місці» Ж.Ж.Руссо.