Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради

Відбувся проблемний семінар керівників методичних об’єднань класних керівників

Відбувся проблемний семінар керівників методичних об’єднань класних керівників

У наші дні немає важливішого у сфері виховання завдання, ніж навчати батька й матір виховувати своїх дітей (В. Сухомлинський).

Минають десятиліття, змінюються епохи, вдосконалюється навколишній світ, але є речі котрі не втрачають своєї актуальності ніколи.

«Міцна сім'я - міцна шкільна родина - міцна держава» - саме під таким гаслом 21 лютого 2017 року  в залі засідань ІМЦ відбувся проблемний семінар керівників методичних об’єднань класних керівників.

-  «Ні у кого не виникає сумнівів, що формування особистості відбувається змалку, у сім’ї, в дитячому садку, зрештою завдяки всьому тому середовищу, яким малеча оточена довкола. Поряд із цим, кожна молода сім’я рано чи пізно постає перед вибором – виховувати дитину самостійно, або ж віддати її в якийсь дошкільний заклад. Наскільки вдалим буде вибір батьків щодо першого сприйняття дитиною світу, настільки й прозорими будуть уявлення вже дорослих поколінь про свідомість, мораль, правду, патріотизм, європейські цінності тощо, - зазначив методист Департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради Д.Скиданчук, - тож цілком закономірно, що міцна держава розпочинається саме із міцної родини через посередництво різних навчальних закладів».

Марія Касюк, учитель ЗШ №26, поділилася із учасниками семінару власним баченням взаємодії і тісної співпраці у навчальному закладі батьків, дітей, учителів, адміністрації, охарактеризувавши і визначивши, яка при цьому роль класного керівника. Провідною також стала тема проведення батьківських зборів, як одна з найпоширеніших форм взаємодії сім’ї і школи.

Голова міського методичного об’єднання класних керівників Руслана Сміжак, моделюючи певні проблемні ситуації, що виникають в роботі класного керівника, провела декілька інтерактивних вправ, під час яких учасники семінару спробували на практиці розв’язати певні проблемні ситуації, котрі виникають у їхній роботі і не лише з учнями, а й з батьками, колегами по роботі, адміністрацією тощо.

На попередньо підготовлених, вирізаних з паперу долонях, учасники семінару записали свої побажання і слова вдячності за підготовлений семінар, а також висловили прохання про проведення подібного заходу на тему учнівського самоврядування. 


Снимок3


зображення3