Відбувся семінар вчителів англійської мови
“If a child can’t learn the way we
teach, maybe we should teach the way
they learn.”
Ignacio Estradа
Учитель, який хоче мати високі результати навчання, повинен знати способи пізнання своїх учнів і закладати це в основу організації спільної діяльності педагогів та школярів на уроці.
У різні епохи формувалися різні погляди на завдання і характер навчання, особливий для кожного суспільства, відповідно до конкретних умов його життя. Сьогодні великий інтерес виявляється до вивчення іноземної мови учнями навчальних закладів. Тож застосування на заняттях мультисенсорного методу – досить ефективний та доцільний засіб у формуванні мовної компетенції та стійкої мотивації школярів до вивчення англійської мови. Це сприяє розвитку комунікативних здібностей учнів. Крім цього, використання мультисенсорного методу в викладанні англійської мови дозволяє відійти від традиційних форм навчання й підвищити індивідуалізацію навчальної діяльності учнів, оптимізувати засвоєння мовних структур та граматичних правил, а також подолати монотонність заняття при формуванні мовленнєвої та комунікативної компетенції учнів при навчанні англійської мови.
28 лютого 2017 року відповідно до плану роботи Департаменту освіти та науки на базі ЗШ №15 відбувся навчально-методичний семінар вчителів англійської мови на тему «Мультисенсорний метод як засіб формування комунікативної компетентності та стійкої мотивації школярів до вивчення англійськоїмови».
Метою семінару було ознайомити вчителів з використанням мультисенсорної методики викладання мови навчання для підвищення мотивації учнів.
Вчителі школи А.Депутат, І.Галіпчак, Н.Свідрак, Н.Макота , О.Семенців розповіли як мультисенсорне навчання допомагає учням покращити відтворення засвоєної інформації, як працювати з деякими технологіями Web 2.0 і як застосовувати ці технології на практиці та створювати креативні види діяльності для школярів.
Проведено практичні заняття з вчителями:
· Використання технології Web 2.0 для мотивації студентів з різними стилями навчання.
· Слухова та зорова наочність під час вивчення іноземної мови.
· Використання мультисенсорного підходу під час читання.
· Мультисенсорні ігри в початковій школі.