Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради

На базі МАНУМ проведено навчально-методичний семінар для вчителів правознавства

На базі МАНУМ проведено  навчально-методичний семінар для вчителів правознавства

28.03.2017року на базі МАНУМ проведено  навчально-методичний семінар для вчителів правознавства на тему: «Формування освітнього середовища для розвитку науково-дослідницьких здібностей обдарованої учнівської молоді»

В ході семінару було розкрито  роль вчителя-керівника  у мотивації учнів до написання науково-дослідницьких робіт та  труднощі з якими стикаються учні при  їх написанні.  

Під керівництвом почесного гостя семінару Чорновуса В.Я., викладача кафедри міжнародного, конституційного та адміністративного права Івано-Франківського Національного юридичного університету «Одеська юридична академія», співголова журі науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАНУМ  вчителі- предметники опрацювали вимоги щодо підготовки, написання  наукових досліджень учнів та захисту науково-дослідницьких робіт в системі Малої Академії наук, а також  вчились оцінювати  учнівські наукові роботи.

Директор МАНУМ Загрійчук І.Й. ознайомила  педагогів  із системою роботи  закладу з обдарованими учнями.  Директор МЦНТТУМ  Мних І.М. провів цікаву екскурсію закладом  та розповів про досягнення його вихованців. Під час практичного модуля учасникам семінару було представлено науково-дослідницькі роботи учнів-членів МАНУМ.

Схвальні відгуки отримав виступ методиста ІМЦ Рудої Л.С. про те, що обдарована дитина, зокрема і майбутній юний науковець, у загальноосвітній школі формується і розвивається саме завдяки шкільній буденній праці на уроках. Готуючись до уроків, вчитель  повинен прагнути підбирати такі запитання, які можуть викликати протилежні думки, й відповідь на які не лежить на поверхні, а народжується під час дискусії. Головний спеціаліст департаменту освіти та науки Валько І.Б.  наголосив , як важливо педагогу –керівнику знати всі вимоги щодо написання науково-дослідницьких робіт  і правильно їх використовувати у педагогічній практиці.

Основні методичні рекомендації для  вчителів  правознавства.

 Спрямовувати педагогічну діяльність на:

·         розвиток здібностей та обдарувань школярів;

·         виявлення найбільш обдарованих і талановитих учнів на залучення їх до вирішення актуальних завдань сучасної науки;

·         навчання методики і способам самостійного вирішення науково-дослідних завдань;

·         розвиток творчого мислення і самостійності, поглиблення і закріпленн отриманих при навчанні теоретичних і практичних знань.


МАНУМ2


МАНУМ3