Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради

Відбулось засідання школи молодого вчителя інформатики

Відбулось засідання школи молодого вчителя інформатики

Учитись важко, а учить ще важче,

Але не мусиш зупинятись ти.

Як учням віддаси усе найкраще,

То й сам сягнеш нової висоти.

М.Сингаївський

 Відповідно до плану Департаменту освіти та науки 30 березня 2017 р. на базі ЗШ №3 відбулось засідання школи молодого вчителя інформатики «Методи та форми викладання інформатики».

Метою даного заходу було актуалізувати знання молодого педагога, необхідні для правильного вибору методів, форм та прийомів ведення уроку відповідно до мети заняття, сприяти оволодінню засобами створення тестів з предмета,  розвинути ініціативність та творчість молодих учителів.

Розпочала роботу школи молодого вчителя інформатики директор ЗШ №3, С.Долгова, яка ознайомила учасників заходу з навчальним закладом та особливістю навчання учнів у даній школі.

У ході засідання молоді вчителі під керівництвом методиста ІМЦ О.Солом’яної опрацювали основні терміни педагогіки, їх значення, класифікацію та практичне застосування при підготовці до уроків інформатики, навчалися складати опитувальники у різних програмах.

Учитель інформатики ЗШ №3 В.Скрипник ознайомив учасників заходу з можливостями та перспективою дистанційного оцінювання, проаналізував інструменти для створення тестувань, особливості їх роботи та налаштувань.

Завдяки майстер-класу «Створення тестів та аналіз результатів опитування», який провели учителі інформатики ЗШ №3 В.Скрипник та М.Тимчишин, молоді педагоги навчилися створювати тести у програмах MyTestXPro, Online Test Pad, google Forms, узагальнювати результати опитування.

До уваги молодих педагогів:

-       Про те, наскільки цікавим є зміст уроку, робіть висновок не зі свого погляду, а з погляду учнів. Особливо ретельно готуйте початок уроку. Часто саме від нього залежить успіх усього заняття.

-       Творче ставлення до роботи й навчання — запорука ефективного уроку.

-       На помилках вчаться. Помилки навіть потрібні для навчального процесу. Діти не повинні боятися припуститися помилки.

-       Давайте дітям максимально виявити свою ініціативу. Вчіть учнів самостійно думати і працювати.


соломяна2


соломяна3


соломяна4