Майстер-клас Наталії Семенів
нову інформацію
і вчитися використовувати її собі на користь
Е.Тофлер
В умовах динамічних суспільних змін, швидкого зростання обсягів інформації педагогам важливо розширювати та поглиблювати свої знання. Саме це забезпечує удосконалення навчально-виховного процесу, доступність та ефективність освіти, підготовку молодого покоління до життєдіяльності в інформаційному просторі.
Відповідно до плану роботи Департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради 26 квітня 2017 року на базі гімназії № 2 відбулося засідання Школи перспективного педагогічного досвіду вчителів української мови та літератури міста.
Заступник директора, учитель української мови та літератури гімназії № 2 Наталія Семенів провела для педагогів майстер-клас «Комп’ютерне середовище як засіб адаптації вчителя до сучасних запитів навчання школярів» на високому науково-методичному рівні.
Наталія Семенів наголосила, що одним із актуальних завдань сучасної школи є пошук оптимальних шляхів зацікавлення учнів навчанням, спонукання до творчості, виховання школяра як життєво й соціально компетентної особистості, здатної застосовувати здобуті знання. Саме реалізація нових освітніх технологій та вміле використання їх можливостей в освітній діяльності вчителя допомагає досягти результатів щодо впровадження сучасних методів та прийомів. При цьому змінюється функція педагога: він стає «транслятором» інформації, організатором, консультантом, управлінцем.
Пані Наталя провела із присутніми вчителями-словесниками майстер-тест, навчила практично створювати кросворди та тестові завдання, зацікавивши інформаційно-комунікативними технологіями.
Майстер-клас був корисним і повчальним для педагогів, оскільки вони поглибили свої вміння орієнтуватися в комп’ютерному середовищі, дізналися про найбільш популярні освітні сервери.
Під керівництвом методиста ІМЦ Наталії Рущак учителі-словесники зробили висновки, що оновлення освітнього процесу відбувається завдяки поєднанню кращих традиційних надбань та інноваційних технологій, які вносять зміни у принципи, методи, форми й засоби навчання в умовах розвитку електронного середовища.