Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради

Вітаємо переможця обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Шкільна бібліотека – 2017» завідувача бібліотеки ЗШ № 6 Стасюк Наталію Миколаївну

Вітаємо переможця  обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Шкільна бібліотека – 2017» завідувача бібліотеки ЗШ № 6 Стасюк Наталію Миколаївну

У номінації «Читання і діти: діапазон бібліотечних ідей і можливостей» перемогла провідний спеціаліст, досвідчений фахівець з бібліотечної справи та творча особистість Стасюк Наталія Миколаївна, завідувач бібліотеки загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 ім. І. Ревчука.


«Відкрити в кожній дитині читача, дати їй змогу пробудитися і розквітнути» – професійне кредо Наталії Миколаївни.

Бібліотекар створила у шкільній книгозбірні сучасний простір для спілкування дітей і підлітків та систематично докладає чимало зусиль, щоб книга стала найулюбленішим хобі тинейджерів.

Наталія Миколаївна вважає, що якісна дитяча книжка є вагомою та необхідною формою естетики й комунікації сучасного школяра. Саме тому мета її роботи – створення бібліотеки нового формату із власним обличчям та іміджем, яка стане привабливою, неповторною і модною для школярів.

Вітаємо пані Наталію з перемогою на ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу «Шкільна бібліотека – 2017» та бажаємо нових злетів, щирих друзів, талановитих учнів, втілення найсміливіших ідей, здійснення перспективних проектів та незліченої кількості читачів.