Відбувся виїзний загальноміський навчально-методичний семінар „Організація науково-дослідницької та пошукової роботи з обдарованою учнівською молоддю в загальноосвітніх навчальних закладах міста”
На виконання плану роботи Департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради, з метою активізації позаурочної діяльності вчителів суспільствознавчих дисциплін та залучення їх до науково-дослідницької, пошукової роботи, 18.05.2015р. проведено виїзний загальноміський навчально-методичний семінар „Організація науково-дослідницької та пошукової роботи з обдарованою учнівською молоддю в загальноосвітніх навчальних закладах міста”. Організацією семінару займалась робоча група, затверджена наказом Департаменту освіти та науки .
Це було справжнє свято науки, яке відбулося на базі Львівського державного університету імені Івана Франка. Вчителі суспільствознавчих дисциплін міста взяли участь у пленарному засіданні XXV Міжнародного славістичного колоквіуму, присвяченого пам’яті слов’янських першопросвітників святих Кирила й Мефодія, зустрічались з науковцями Львівського університету під час презентацій колективної монографії “Юридичний факультет Львівського національного університету імені Івана Франка: 355 років” та наукового дослідження Романа Тарнавського “Кафедра етнології Львівського університету. Класичний період (1910–1947)”.
Педагоги міста прослухали лекцію в музеї історії Львівського університету “Розвиток історичної та юридичної науки у Львівському університеті” (лектор – директор Музею Гудима Юрій Володимирович), отримали багато інформації про ректорів ЛДУ, про діяльність Івана Франка та його навчання в університеті.
Не забутні враження залишаться в педагогів міста від екскурсії «Старий Львів» , флеш-мобу та фестивалю української вишивки, які відбулися у Львові 18.05.2017р.
За результатами семінару укладено основні методичні рекомендації для вчителів суспільствознавчих дисциплін, а саме:
- спрямовувати систематичну педагогічну діяльність на:
- активізацію позаурочної роботи з учнівською молоддю;
- на розвиток здібностей та обдарувань школярів;
- на використання отриманої інформації в навчально-виховному процесі (на уроках суспільних дисциплін та в позакласних заходах).