Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради

Обрано «Принцесу клубів та Юного джентльмена-2017»

Обрано «Принцесу клубів та Юного джентльмена-2017»

30 червня 2017 року у парку культури та відпочинку ім. Т.Шевченка відбулось традиційне і найулюбленіше свято-конкурс дітей молодшого шкільного віку «Принцеса клубів та Юний джентльмен – 2017».

Конкурс відбувся за підтримки міського голови Руслана Марцінківа, який завітав на свято і виступив з привітальним словом та нагородив учасників конкурсу.

Вихованці з клубів «Мрія», «Легінь», «Гарт», «Оріон», «Юність», «Золота ракетка», «Бойові рукавички», «Ринг», «Сучасник», «Мангуста», «Романтик» змагалися за титул «Принцеса клубів – 2017» та «Юний джентльмен –2017».

Учасники конкурсу цікаво розповідали про себе, взяли участь у дефіле «Ми – маленькі українці» та «Принцеси і джентльмени, на бал!». У конкурсному випробуванні«Завітай у казку»  діти  демонстрували свої таланти в образі казкового персонажу.

Оцінювало конкурсантів журі у складі: голова журі Леся Зваричук – директор міського Центру дозвілля дітей та юнацтва за місцем проживання. Члени журі: Руслана Василюк – директор комунального підприємства «Центр розвитку міста та рекреації» та Наталя Гурик – завідувач відділу методичногоміського Центру дозвілля дітей та юнацтва за місцем проживання.

Музичні вітання дарували конкурсантам та глядачам обдаровані вихованці з клубу «Легінь» та дитячо-юнацького центру з вокальної школи Ірини Шабан «Crystal Voісе»: Яночка Шушура, Анастасія Рудик, Вікторія Онофрійчук, Сніжана Глушак та Домініка Дем’яник. Ведучими свята були Діана Прунько та Марина Стефанів.

Найпочесніший титул «Принцеса клубів – 2017» виборола Юлія Кривогуб з дитячо-юнацького клубу «Золота ракетка». Титул «Юний джентльмен – 2017» отримали Богдан Шевчук з дитячо-юнацького клубу «Мангуста» та Тарас  Дудик з дитячо-юнацького клубу «Ринг».

Всі конкурсанти отримали подарунки від міського голови Руслана Марцінківа та директора компанії «Ютім» Тараса Гурика. 

DSC_0433

DSC_0609

DSC_0658