Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради

Канікули у Польщі

Канікули у Польщі

З 20 червня до 3 липня 2017 року 20 школярів м. Івано-Франківська відвідали Польщу на запрошення президента м.Рибнік п.Піотра Кучера.

Діти проживали в таборі «Обитель Зуха» (район Вапініце м. Бєльсько-Бяла). Нашим учням була запропонована змістовна програма відпочинку: уроки польської мови, екскурсійні поїздки, походи в гори, ознайомлення з рослинним та тваринним світом польських Бескидів.

Надовго в пам’яті учнів залишаться сходини на гори Девонцу та Шєнделі, краєзнавчий музей у м. Бєльсько-Бяла та «Дом хлебу» у м. Бренній, де ознайомилися з культурою та традиціями Польщі, поїздка до Кракова, де відвідали замок «Вавель» на березі ріки Вісла.

У таборі дітям вдалося поєднати активний відпочинок з навчанням бережливого ставлення до природи та економії природних ресурсів.

Традиційно день у таборі розпочинався з руханки та плавання у басейнах.

Делегація школярів 28 червня 2017 року мала офіційну зустріч із заступником президента м.Рибнік п.Войціхом Сьверкошем, де діти продемонстрували свої знання польської мови та поділилися позитивними враженнями від перебування у Польщі.

Учні залишали Польщу з надією на нові зустрічі у м. Івано-Франківську, куди запросив польських друзів міський голова п.Руслан Марцінків.

DSC_0526

DSC_0550


DSC_0007


DSC_0086

DSC_0274

DSC_0150