Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради

Пізнавально-розважальне свято «Барви сонячного літа»

Пізнавально-розважальне свято «Барви сонячного літа»

5 липня 2017 року на дитячому майданчику по вул. Миколайчука 15-17а пройшло пізнавально-розважальне свято «Барви сонячного літа».Свято відбувалось за ініціативи керівника осередку ВО «Свобода» Уляни Павликівської, депутата обласної ради Михайла Короликата за підтримки міського голови Руслана Марцінківа, які завітали на свято та виступили з привітальним словом перед дітьми та мешканцями мікрораойну.

Діти активно брали участь в іграх, забавах, естафетах, вікторинах. Музичні вітання лунали від вокального гурту «Марічейка» » (керівник Любов Полякова), юних зірочок з вокальної школи «Crystal Voice» (керівник Ірина Шабан): Яни Шушури, Ірини Антоняк, Лілії Хільчук . Керівник гуртка «Студія образотворчого мистецтва» Надія Йосепчук малювала на щічках у дітей цікаві малюнки. А діти малювали крейдою на асфальті свої літні фантазії.

Ведучі свята Діана Прунько та Марина Стефанів провели з дітками мікрорайону рухливі ігри «Передай іграшку», «Голова, плечі, коліна, пальці», «Україно, привіт!».

Свято організували педагоги- організатори міського Центру дозвілля дітей та юнацтва за місцем проживання Іванна Расевич та Ольга Пицко.

Усі учасники свята отримали солодощі і повітряні кульки від ВО «Свобода» та міського голови Руслана Марцінківа.

DSC_08871

DSC_09241