Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради

Святкове дійство «Ой, на Івана тай на Купала…»

Святкове дійство «Ой, на Івана тай на Купала…»

4 липня 2017 року за ініціативи депутатів міської ради Олега Капустяка, обласної ради Олега Загурського та за підтримки міського голови Руслана Марцінківа на майданчику по вул. Коновальця, 132а-136 відбулося святкове дійство «Ой, на Івана та й на Купала…».

Обдаровані вихованці гуртка «Молодіжний клуб» (керівник Леся Зваричук), з притаманним молодечому організму ентузіазмом, поринули в театральне дійство, відтворюючи прадавні традиції українського народу. Різноманітні забави – плетіння купальських віночків, прикрашання дівочої Марени та парубоцького Купала, стрибання через вогонь – перенесли глядачів в їх юнацькі роки, подарувавши хвилини радості від приємних спогадів. 

Купальські пісні звучали у виконанні гурту «Марічейка» (керівник Любов Полякова), Анастасії Рудик, Лілії Хільчук, Ірини Антоняк (клуб «Легінь») з вокальної школи «CrystalVoice».

Ведучі свята стипендіат міської ради Ірина Антоняк та Лілія Хільчук провели для дітей мікрорайону пізнавальну вікторину про прикмети святкування Івана Купала та задали присутнім цікаві загадки про лікарські рослини. А боді-арт на щічках та долоньках малечі, який провела керівник гуртка «Студія образотворчого мистецтва» Надія Йосепчук, надав дійству ще більшого різнобарв’я.

Організувала свято педагог-організатор-методист міського Центру дозвілля дітей та юнацтва за місцем проживання Любов Савчук.

Усі учасники святкового дійства отримали солодощі і кульки від ВО «Свобода» та міського голови.

Завдяки збереженню та пропаганді народних традицій забезпечимо наступність, спадкоємність поколінь, коли усі знання та цінності батьків-дідів передаються дітям.

 ramdisk-crop_170843435_ZMAI

ramdisk-crop_170843450_mAHgX9

ramdisk-crop_170843459_PGB3