Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради

ПРОЩАВАЙ ЛІТО – 2017!

ПРОЩАВАЙ ЛІТО – 2017!

Ось і настав час зворушливого та сумного прощання з найщасливішою дитячою республікою «ЛІМНИЦЯ – 2017». Упродовж літа 2017 року у цьому дитячому закладі оздоровилось та відпочило майже 700 дітей з різних куточків мальовничої та неповторної України.

З них, упродовж літа, за сприяння Івано-Франківської міської ради, міського голови Руслана Марцінківа та Департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради, понад 60 дітей та педагогів з Волноваського району Донецької області та м. Попасна Луганської області мали змогу безкоштовно відпочивати у ПЗОВ «Лімниця», знайомитись з історико-архітектурними пам’ятниками та історичними місцями,  звичаями та традиціями Прикарпаття.

28 серпня, з нагоди урочистого закриття оздоровчого сезону в ПЗОВ «Лімниця», у заклад завітали заступник міського голови м. Івано-Франківська Олексій Кайда, учасник АТО, головний спеціаліст Департаменту освіти та науки Ігор Валько, працівники військової служби правопорядку з м. Тернополя полковник  Андрій Валер.                     

О.Кайда, звертаючись до присутніх, зазначив, що сьогоднішня зустріч повернула його у незабутні роки щасливого дитинства, коли він мав змогу відпочивати у дитячих таборах. У цей складний та нелегкий для нашої держави історичний період йому приємно вітати на гостинній прикарпатській землі попаснянців, які героїчно відстоюють суверенітет та цілісність України. Він висловив упевненість у тому, що незабаром настане той час, коли всі діти незалежної й соборної України зможуть вільно й безпечно їздити один до одного в гості й івано-франківці обов’язково побувають в гостях у друзів з Попасної.

І.Валько, передав присутнім найщиріші вітання від імені міського голови Р.Марцінківа та директора Департаменту освіти та науки І.Смаля. Він переконаний, що дні, проведені у оздоровчо-відпочинковому закладі, упродовж навчального року неодноразово викликатимуть у дітей найтепліші спогади про весело проведений час та знайомства із новими друзями й спонукатимуть дітей влітку 2018 року знову приїхати в «Лімницю», щоб поринути в радісне та безтурботне життя найщасливішої дитячої Республіки Лімниця. Також І.Валько подякував усім педагогічним, медичним та технічним працівникам за злагоджену й плідну працю під час літнього оздоровчого сезону.

А.Валер разом із своїми побратимами передав дорогим гостям з Луганщини солодощі та пам’ятні подарунки та запевнив їх, що українські військові докладуть максимум зусиль, щоб припинити кровопролитну війну на теренах України та забезпечити мир та спокій на її території.

Директор закладу С.Бандура вручив найактивнішим дітям та вихователям заслужені нагороди, а гостям з Попасної пам’ятні подарунки. Прощаючись з дітьми, він зазначив, що не прощається з ними, а каже їм до нових зустрічей у 2018 році.

Через три дні до нас завітає золота осінь і на календарі з'явиться напис 1 вересня 2017 року, а отже дітвора знову піде до школи, щоб святково відзначити День Знань. У цей день діти з радістю згадуватимуть прекрасні та незабутні сторінки літнього відпочинку та  чарівних подорожей, розповідатимуть про нових друзів та плануватимуть майбутні зустрічі  в ПЗОВ «Лімниця» на березі найчистішої річки Європи.

 image-0-02-04-7f59676ece98dca109042e825653f06630f5f240c2a1e321d8373e65b6a0c05d-V

image-0-02-04-f69cc75c83b57d0578dc2347dde9e3bd9b28577e48c2e60a222e63fd0391db05-V