Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради

Про організацію роботи щодо обліку дітей і підлітків шкільного віку

 

   ДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИ ТА НАУКИ

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ  МІСЬКОЇ РАДИ

 

 

                                                       НАКАЗ

Від   28.08.2017р.                                                                                      № 525

 

Про організацію роботи щодо обліку

дітей і підлітків шкільного віку

 

 

       На виконання Закону України «Про освіту» (ст. 35), постанови Кабінету Міністрів України від 12.04.2000 р. №646 «Про затвердження Інструкції з обліку дітей і підлітків шкільного віку», рішення виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради від 26.05.2017 року № 334 «Про організацію обліку дітей і підлітків шкільного віку в місті Івано-Франківську», з метою організації роботи щодо обліку дітей та підлітків шкільного віку, охоплення їх навчанням

 

НАКАЗУЮ:

 

1.                 Призначити відповідальним за здійснення обліку дітей та підлітків шкільного віку, охоплення їх навчанням спеціаліста І категорії Департаменту освіти та науки Д.Худевич.

2. Спеціалісту І категорії Департаменту освіти та науки Д.Худевич:

2.1. Організувати роботу щодо складання та уточнення  списків дітей і підлітків шкільного віку від 6 до 18 років та дітей, яким до 1 вересня виповнюється 5 років, які проживають на території Івано-Франківської міської ради.

До 05.09.2017р.

2.2. Узагальнювати і надавати департаменту освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської обласної державної адміністрації:

2.2.1. Інформацію про кількість дітей, які не приступили до занять          1 вересня 2017 року та про вжиті заходи щодо залучення таких дітей до навчання.

До 05.09.2017р.

 

2.2.2. Звіт про кількість дітей шкільного віку (форма державного статистичного спостереження № 77-РВК ).

До 30.09.2017р.

3. Керівникам загальноосвітніх навчальних закладів:

3.1 Організувати облік дітей і підлітків віком від 6 до 18 років та дітей, яким до 1 вересня виповнюється 5 років, відповідно до визначеної території обслуговування.

До 05.09.2017 р.

3.2. Забезпечити складання у двох примірниках списків обліку дітей і підлітків від 6 до 18 років та дітей, яким до 1 вересня виповнюється 5 років і подати один примірник у Департамент освіти та науки (на паперовому та електронному носіях) .

 До 08.09.2017р.

3.3. Уточнювати межі території обслуговування та до 5 вересня на підставі списків забезпечувати перевірку явки дітей і підлітків на навчання.

    Щорічно.

3.4. Подати інформацію (відповідно до списків дітей та підлітків шкільного віку) про кількість дітей, які не приступили до занять та про вжиті заходи щодо залучення таких дітей до навчання.

    До 05.09.2017р.

3.5. Організувати постійний контроль за здобуттям дітьми, які проживають на території обслуговування навчального закладу, повної загальної середньої освіти та вести роз’яснювальну роботу серед населення щодо обов’язковості здобуття дітьми повної загальної середньої освіти.

Впродовж навчального року.

3.6. Забезпечити збереження списків дітей і підлітків шкільного віку разом із довідками з місця навчання тих учнів, які здобувають повну загальну середню освіту в інших навчальних закладах.

    Постійно.

3.7. Висвітлювати  питання про вдосконалення роботи та посилення контролю за охопленням дітей і підлітків шкільного віку різними формами навчання на нарадах не рідше ніж 2 рази на рік.

Впродовж навчального року.

3.8. Планову мережу перших класів формувати на підставі даних обліку дітей.

   Постійно.

3.9. Відповідно до пункту 14 Інструкції з обліку дітей і підлітків шкільного віку вибуття учнів за межі міста оформляти на підставі заяв батьків або осіб, які їх замінюють, із зазначенням причини вибуття. Перехід учня для здобуття повної загальної середньої освіти до іншого навчального закладу в межах міста оформляти на підставі відповідної заяви та довідки, що підтверджує зарахування дитини (підлітка) до цього закладу.

   Щорічно.

3.10. Залучати до проведення обліку дітей і підлітків шкільного віку такі заклади:

СШ №5, ПМЛ (територія обслуговування №4, ЗШ №7);

Гімназія №2, СШ №11 (територія обслуговування №8, ЗШ №26);

УГ №1 (територія обслуговування №12, ЗШ №18).

                                                                                                             Щорічно.

4. Покласти персональну відповідальність на директорів загальноосвітніх навчальних закладів за охоплення повною загальною середньою освітою дітей і підлітків шкільного віку.

5. Контроль за виконанням даного наказу покласти на заступника директора Департаменту освіти та науки Н.Микулу.

 

 

 

 

Директор Департаменту освіти та науки                              Ігор Смаль

 

Д.Худевич

52-25-87