Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради

Педагогічні серпневі студії вчителів музичного мистецтва

Педагогічні серпневі студії вчителів музичного мистецтва

Хто робить школу успішною?  Вчитель.  Він актор, але його глядачі і слухачі не аплодують йому. Він скульптор, але його роботи ніхто не бачить. Він лікар, але його пацієнти рідко дякують за лікування та далеко не завжди бажають лікуватися. Де ж йому взяти сили для щоденного натхнення? Тільки в самому собі, тільки у свідомості величі своєї справи.

                  С. Соловейчик

23 серпня 2017 року на методичних студіях учителів музичного мистецтва розглядалися питання, що орієнтують педагогів, насамперед, на розвиток комунікативної та творчої особистості, формування активності, мобільності. Загальноосвітня школа потребує сучасних учителів, які здатні ефективно працювати в умовах наукової інформації, втілюють інноваційні технології в освітній процес, прагнуть до професійного самовдосконалення та самореалізації.

Слухали звіт про підсумки роботи міського методичного об’єднання учителів за 2016-2017 н.р., планування нових форм методичної роботи у 2017-2018 н.р. та навчально-методичне  забезпечення викладання предмета у  2017-2018 н.р. у 5-9 класах відповідно до Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти, оновлених навчальних програм (Віра Єрмакова – керівник міського методичного об´єднання).

Цікаво і творчо пройшла робота в групах з питання: «Реалізація на уроках музичного мистецтва ключових компетенцій Нової української школи».

За підсумками педагогічних студій укладено методичні рекомендації:

1.     Ознайомитися з основними змінами в навчальних програмах з музичного мистецтва.

2.     Опрацювати на засіданнях шкільних методичних об′єднань:

-         інструктивно-методичні рекомендації щодо викладання предмета музичне мистецтво у 2017-2018 н.р. відповідно до листа МОН України від 09.08.2017 р. № 1/9-436;

-         матеріали Концепції нової української школи.

3.     Застосовувати у проведенні уроків сучасні технології та форми методичної роботи (тренінги, майстер-класи, педагогічні моделювання);

4.     Використовувати в роботі веб-сайти МОН України та  Департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради.


образ.мист1243


образ.мист111