Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради

Свято «Останні акорди літа» в Пасічній

Свято «Останні акорди літа» в Пасічній

31 серпня 2017 року, в останній сонячний день літа, у дворі по вул. Галицька 145-149 за підтримки міського голови Руслана Марцінківа відбулося свято «Останні акорди літа», на яке зібралося чимало дітей і дорослих мешканців мікрорайону Пасічна.

В програмі свята були веселі ігри, запальні флешмоби та танцювальні майстер-класи.

На святі лунали пісенні вітання  від Вікторії та Влади Онофрійчук, Вікторії Лесюк та Дениса Дутчака з вокальної школи «Crystal Voice» (керівник Ірина Шабан).  А запальні танці глядачам дарували вихованці танцювального  колективу «Лібра» (керівник Лілія Глива) та танцювальної студії «Арт-Данс» (керівники Наталія та Сергій Дехтяр). Ведучою свята була Діана Прунько – вихованка гуртка «Молодіжний клуб» (керівник Леся Зваричук).

На свято завітали міський голова Руслан Марцінків та депутат міської ради від ВО «Свобода» Роман Харук, які привітали всіх з наступаючим Днем Знань та побажали дітям успіхів у новому навчальному році.

Всі діти на святі отримали солодощі від міського голови Руслана  Марцінківа та міського Центру дозвілля дітей та юнацтва за місцем проживання.

DSC_0691

DSC_0707

DSC_0733