Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради

Вокальний гурток «Сопілочка» (керівник Т.Шевцова) МЦДЮТ дебютував на VІ Міжнародному фестивалі-конкурсі «Славянски венец»

Вокальний гурток «Сопілочка» (керівник Т.Шевцова) МЦДЮТ  дебютував на VІ Міжнародному фестивалі-конкурсі «Славянски венец»

З 22  по 26 липня 2017р. у м. Св.Константина і Єлени Болгарії на Міжнародному фестивалі «Славянський вєнєц» вокальний гурток «Сопілочка» під керівництвом Тетяни Шевцової представляв свій колектив на відкритті загальною піснею «Хай живе Україна».

На  конкурс колектив представив пісні «Капай дощику» у виконанні Пашковської Юлії, «Dernierdance» у виконанні Рибкіної Анастасії, а Шевцова Єлизавета презентувала «Країну мрій».  Попри велику конкуренцію виконавців із країн Болгарії, Грузії, Вірменії, Росії та України, юні солісти колективу «Сопілочка» у виконанні тріо молодшої групи «Дівчата з України» та тріо старшої групи  із композицією «Music» зірвали оплески залу та отримали приз глядацьких симпатій.

Участь колективу «Сопілочка» у конкурсі такого рівня є дебютним, однак набутий досвід, спілкування із ровесниками, отримані емоції є неоціненними. Крім того, діти отримали незабутні враження від екскурсій містами Варна та Золоті Піски, відпочинку на узбережжі моря.

Найголовніше, колектив отримав спеціальний приз - запрошення від членів журі на участь у Міжнародному фестивалі такого рівня, який відбуватиметься у Батумі ( Грузія) та  Іспанії. 

IMG_0994