Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради

Загальноміське дитяче культурно-мистецьке свято «Ми – діти твої, Україно!»

Загальноміське дитяче культурно-мистецьке свято «Ми – діти твої, Україно!»

23 серпня 2017 року на Вічевому майдані міським Центром дозвілля дітей та юнацтва за місцем проживання за  сприяння Департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради  та  підтримки міського голови Руслана Марцінківа  було проведено загальноміське дитяче культурно-мистецьке   свято «Ми – діти твої, Україно!».

Гостей та мешканців міста з найвеличнішими святами нашої держави – Днем прапора та  26–річницею Незалежності України вітали вихованці з дитячо-юнацьких клубів Центру. Запальні танцювальні композиції  подарували вихованці клубу «Прометей» та дитячо-юнацького центру з клубу спортивного танцю «Динамо» (тренер Ельміра Левицька, Олег Гулій), клубу «Мрія» з танцювального колективу «Libra» (керівник Лілія Глива), клубів «Золота ракетка» та «Сучасник» з танцювальної студії «Арт-данс» (керівники Наталія та Сергій Дехтяр),

Діти із задоволенням взяли участь у танцювальному  патріотичному флешмобі «Мова єднання», який провела керівник танцювальної студії  «Libra» Лілія Глива.

Музичні вітання лунали від вокального гурту «Марічейка» з дитячо-юнацького клубу «Мангуста» (керівник Любов Полякова), вихованців клубу «Легінь» та дитячо-юнацького центру з вокальної школи «Crystal Voice» (керівник Ірина Шабан).

Родзинкою свята став флешмоб «Прапор України руками дітей», до якого міг долучитися кожен бажаючий. Цікавим та смачний був конкурс «Вареники».

На свято завітав міський голова Руслан Марцінків, який привітав гостей та мешканців міста з державним святом, а також вручив керівникам, викладачам вокального та танцювальних колективів Подяки міського голови і солодкі подарунки.

Всі учасники святкової програми отримали солодощі від міського Центру дозвілля дітей та юнацтва за місцем проживання.

І за нашим українським звичаєм глядачів, які завітали на свято, організатори дійства пригостили смачним калачем із запашним медом.

DSC_0063

DSC_0267