Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради

Розумники

Розумники

 Однією з новацій початкової школи є застосування ігрових методів навчання, що реалізуються шляхом використання електронних освітніх ігрових ресурсів.

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 30.08.2017р. № 1234 «Про проведення дослідно-експериментальної роботи всеукраїнського рівня за темою «Технологія навчання учнів початкової школи «Розумники (Smart Kids)» Івано-Франківська ЗШ І ступеня № 26 (директор Ільчишин Н.Є., заступник директора Сабодах Л.О.) отримала статус дослідно-експериментального загальноосвітнього навчального закладу всеукраїнського рівня. Це єдиний на сьогодні заклад освіти в Івано-Франківській області.

Учасники експерименту – вчителі початкових класів Бурцева Т.О., Павлюк А.Г., Касюк М.І., Крайник Л.М. використовують на уроках та позаурочній діяльності програми, які дозволяють дітям отримати міцні й глибокі знання з предметів шкільної програми. Дані програми відповідають вимогам сучасної школи, оскільки створені спеціально для лінійки сучасних персональних пристроїв з підтримкою Multitouch. Простота і доступність управління дозволяють дітям самостійно працювати з програмою, веселі анімовані персонажі і система мотивації викличуть інтерес, а звуковий супровід допоможе швидше і краще запам'ятати новий матеріал. У навчальних програмах вдало поєднуються традиційні та інноваційні технології навчання, матеріал подається закінченими логічними блоками в доступній ігровій формі.

У роботі використовуються: пристрій вчителя – ноутбук, персональні учнівські пристрої Intel ® Education 2 в 1, нтерактивний дисплей PrestigioMultiboard - моноблок з великим ударостійким LED-екраном та універсальною Touch – технологією, проектор, динаміки.

Працюючи за новими освітніми технологіями, передбачається забезпечення рівного доступу до освітньо-інформаційних ресурсів та комп’ютерних технологій для кожного школяра в Україні.

Послідовниками впровадження комп’ютерних технологій у початковій школі на місцевому рівні з 2017-2018 навчального року стали педагоги Івано-Франківської ЗШ І-ІІІ ст. № 24 (директор Мельничук І.Є., заступник директора Іваночко І.М., вчителі Ловчук М.І., Гаркот Н.Я.).


пресс2