Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради

Пошук творчої обдарованості

Пошук творчої обдарованості

Відповідно до плану роботи Департаменту освіти та науки 11 жовтня 2017 року на базі СШ №5 відбулося засідання творчої групи учителів інформатики.

На засідання головою методичного об’єдання учителів інформатики І.Дорошенко було запрошено координатора фонду BrainBasket Дмитра Кліщевського, який ознайомив присутніх з проектами фонду BrainBasket та запропонував вибрати групу з 15 вчителів інформатики за результатами анкетування, які візьмуть участь в одному з проектів фонду.

Відповідно до Положення про творчу групу вчителів інформатики, учасники заходу спланувала свою роботу на 2017-2018 н.р. та розробили проект «Укладання тестових завдань, контрольних та практичних робіт з інформатики для учнів 9 класу».

Учителі інформатики І.Дорошенко (СШ №5), О.Рибак (ЗШ №12), С.Микицей (ЗШ №25), О.Мішагіна (гімназія 2) ознайомили членів творчої групи з проектом завдань на І етап олімпіади з інформатики та інформаційних технологій.

Учитель ЗШ №2 О.Любінець довела до відома інформацію про проект «Великий Scratch-вибух у Івано-Франківську», який відбудеться  21 жовтня 2017р. До участі запрошуються класи, гуртки та групи з іншою формою організації навчання взяти участь у конкурсі проектів на Scratch. 21 жовтня об 11:00 в університеті Короля Данила Галицького всі відібрані команди матимуть змогу поділитися своїми здобутками та довести всім присутнім, що їх команда та проект найкращі. Всі учасники ІІ етапу будуть нагороджені подарунками.