Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради

Відбувся психолого-педагогічний семінар керівників методичних об’єднань вихователів дошкільних закладів з проблеми “Розвиток емоційної сфери, формування емоційної культури та основ емоційного інтелекту дітей дошкільного віку”.

Відбувся психолого-педагогічний семінар керівників методичних об’єднань вихователів дошкільних закладів з проблеми “Розвиток емоційної сфери, формування емоційної культури та основ емоційного інтелекту дітей дошкільного віку”.

Відповідно до плану роботи Департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради 18 жовтня 2017 року на базі ДНЗ № 33 «Кристалик» (завідувач Г.Шевчук) відбувся психолого-педагогічний семінар керівників методичних об’єднань вихователів дошкільних закладів з проблеми “Розвиток емоційної сфери, формування емоційної культури та основ емоційного інтелекту дітей дошкільного віку”.

Наталія Яремак, практичний психолог ДНЗ №33, розкрила особливості емоційного розвитку дитини на етапі дошкільного дитинства, висвітлила його значення у становленні дошкільника як особистості, підкреслила важливість формування емоційної сфери перед вступом до школи, запропонувала комплекс тематичних занять, вправ та ігор спрямованих на правильне формування емоційної компетентності у дітей.

Оксаною Бойчук, вихователем ДНЗ № 4, була запропонована учасникам семінару нова педагогічна технологія щодо формування емоційної культури вихованців – “Лялька як персона: педагогічний підхід для соціального і психологічного розвитку дитини”. Цікаві нетрадиційні методи роботи з лялькою залучать дошкільників до активного обговорення різних емоційних станів людини, сприятимуть формуванню емоційно яскравої, морально багатої особистості, яка вміє володіти своїми почуттями.

Переглянуті заняття у групах п’ятого року життя (вихователі: С. Багіна, М. Швець) демонструють інтерес дітей до ігор та вправ, які допомагають їм вчитися розуміти індивідуальні особливості, емоційні реакції кожного, сприяють розвитку у малят мови жестів, міміки, розвивають навички спілкування в різних життєвих ситуаціях з однолітками та дорослими.

У підведених підсумках педагоги прийняли спільні рішення щодо розвитку емоційного інтелекту та збагачення емоційної компетентності вихованців.

20171026_105031

20171026_104857

20171026_102944