Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради

Відбувся міський семінар керівників гуртків образотворчого та декоративно-вжиткового мистецтва

Відбувся міський семінар керівників гуртків образотворчого та декоративно-вжиткового мистецтва

Відповідно до плану роботи інформаційно-методичного центру Департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради  15 листопада 2017 року на базі Міського центру дитячої та юнацької творчості проведено семінар керівників гуртків образотворчого та декоративно-вжиткового мистецтва «Історичні шрифти».

Метою проведення семінару було активізувати роботу педагогів щодо  вивчення проблеми формування мистецьких компетентностей  на заняттях гурткової роботи та підвищення їх професійної майстерності.

Семінар розпочався з науково-методичного модуля. Методист ІМЦ Н.Степаніщенко ознайомила присутніх із використанням нових методів навчання  та виховання на заняттях гуртків образотворчого та декоративно-вжиткового мистецтва в умовах Нової української школи. Н.Бабій, кандидат мистецтвознавства, доцент кафедри дизайну Інституту мистецтв ПНУ ім.В.Стефаника, виступила з лекцією «Дизайн і поліграфія. Види реклами».

Директор І.Волинська презентувала візитку закладу позашкільної освіти.  

Педагоги  взяли активну участь у практичній частині семінару – майстер-класі «Методика виконання шрифтів у різних техніках. Буква-образ» (учитель образотворчого мистецтва ЗШ № 3 Н.Буяк).

При підведенні підсумків семінару педагоги відзначили важливість проведення такої форми методичної роботи з педагогічними працівниками та практичну значимість для застосування у навчально-виховній роботі з вихованцями гуртків образотворчого та декоративно-вжиткового мистецтва.

гуртки2

 гуртки4    гуртки3