Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради

Перші кроки молодих учителів інформатики до майстерності

Перші кроки молодих учителів інформатики до майстерності

Мистецтвом розвивати предметні компетенції на уроці потрібно оволодіти вчителю з перших кроків його викладацької діяльності.  З  чого почати молодому вчителю? З ретельної підготовки до уроку! Необхідно так підготуватися до уроку, щоб в учнів не було і хвилини вільного часу, щоб протягом всього уроку учень думав, працював, був максимально зайнятий.

Відповідно до плану роботи Департаменту освіти та науки 16 листопада на базі УГ №1 відбулося засідання школи молодого вчителя інформатики на тему «Активні методи навчання та нетрадиційні форми уроку».

У ході засідання керівник школи молодого вчителя інформатики П.Даниляк ознайомив учасників з історією Української гімназії №1, його особливостями та видавничою діяльністю. Молоді вчителі інформатики розглянули  етапи планування та підготовки до уроків; вимоги та принципи підготовки до нетрадиційних уроків інформатики; методи зацікавлення учнів до вивчення даного предмета.

Важлива умова успішного уроку – чітке, науково-обґрунтоване поурочне планування, успішна реалізація якого вимагає доцільно вибирати форми та методи проведення.

Методист інформаційно-методичного центру Департаменту освіти та науки О.Солом’яна ознайомила з положенням Всеукраїнського конкурсу ITalent та надала методичні рекомендації щодо підготовки учнів до Всеукраїнських предметних олімпіад.

Учасники засідання опрацювали методичну літературу, яка стане у нагоді при підготовці до уроків.