Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради

Завдання бібліотекаря: знайти відповідну книгу відповідній дитині у відповідний час

Завдання бібліотекаря: знайти відповідну книгу відповідній дитині у відповідний час

22 листопада 2017 року на базі Обласної бібліотеки для дітей відбулося засідання Школи молодого спеціаліста «Системний підхід шкільної бібліотеки щодо формування інтересу дітей до читання та навчання».

Слухачі ознайомились із системою роботи Івано-Франківської обласної бібліотеки для дітей. Директор Ірина Тацакович розповіла про історію та сьогодення бібліотеки, поділилась досвідом  щодо залучення дітей до читання та створення у бібліотеці комфортних умов для спілкування читачів із книгою, розширення дитячого кругозору та  цікавого проведення дозвілля.

Працівники книгозбірні за допомогою мультимедійних презентацій ознайомили шкільних бібліотекарів з індивідуальним формами роботи із читачами (М.Попадюк, головний бібліотекар відділу обслуговування дошкільнят та учнів 1-4 класів) та інноваційними формами масової роботи (Л.Симчич, завідувач відділу обслуговування 5-9 класів).

О.Приймачук, керівник Школи молодого спеціаліста, завідувач бібліотеки ЗШ № 18, підготувала для слухачів теоретичні матеріали щодо систематичної бібліотечної  роботи з учнями 1-4 класів та 5-9 класів.

На завершення засідання бібліотечні працівники обмінялись досвідом роботи, обговорили шляхи вирішення проблемних питань та одержали завдання: вчасно знаходити відповідну книгу відповідній дитині у відповідний час.

Методист ІМЦ Департаменту освіти та науки У.Чупрунова рекомендувала шкільним бібліотекарям організовувати спільні заходи з працівниками Обласної дитячої бібліотеки та наголосила на системному впровадженні сучасних методів роботи із різними віковими категоріями школярів. 


на сайтт2


на сайтт3