Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради

Інноваційні технології на уроках географії

Інноваційні технології на уроках географії

Відповідно до плану роботи Департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради 24 листопада 2017 р. на базі СШ №1 в рамках педагогічної майстерні відбулося засідання вчителів географії  за темою «Використання інноваційних технологій на уроках географії та екології».

Серію виступів присвячено методикам з розвивання вмінь і знань вчителів щодо формування екологічної свідомості учнів на уроках географії,природознавства,біології; вдосконалення професійної компетентності педагогів шляхом поєднання традиційних та не традиційних форм і методів роботи; залучення учнів та вчителів до дослідницької та експериментальної роботи тощо.

Так, організатори заходу представили з досвіду роботи: презентації "Освітні інноваційні технології", "Екологічне навчання і виховання учнів на уроках географії з використанням інтерактивних технологій", учнівський проект "Людина і Світ",ознайомили з проектом "Я-дослідник" в рамках концепції Нової української школи, також за участі запрошених вчителів дискутували та підвели підсумки.

"Учнів слід націлювати на те, що знання необхідно отримувати не лише з книг, а й методами дослідницького характеру, які потрібно вчителю застосовувати на уроках " - зазначила  Н.І.Мізерак вчитель географії СШ №1.

Ця  зустріч однозначно підвищила рівень фахової майстерності педагогів та не залишила байдужими серця вчителів. Надала стимулу до реалізації нової школи в м. Івано-Франківську.