Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради

Визначено переможців ІІ першості м. Івано-Франківська з кульової стрільби з пневматичної гвинтівки серед учнів 7-9 класів закладів освіти на Кубок ГО «Обласна спілка учасників АТО»

Визначено переможців ІІ першості м. Івано-Франківська з кульової стрільби з пневматичної гвинтівки серед учнів 7-9 класів закладів освіти  на Кубок ГО «Обласна спілка учасників АТО»

На виконання наказу Департаменту освіти та науки від 02.11.2017р. №760 на базі шкільного тиру Івано-Франківської ЗШ №21 (директор О.Чопик) проведено першість м. Івано-Франківська з кульової стрільби з пневматичної гвинтівки серед учнів 7-9 класів закладів освіти  на Кубок ГО «Обласна спілка учасників АТО». У змаганнях участь взяло 99 учнів із 33 навчальних закладів. Усі команди належним чином підготувались до проведення першості, дотримувались вимог Положення про проведення першості, що сприяло чесній боротьбі між учасниками змагань.  Адміністраціями навчальних закладів були враховані зауваження та методичні рекомендації, надані за підсумками проведення І міської першості зі стрільби із пневматичної гвинтівки у 2016 році, що сприяло підвищенню якості досягнень учнів зі стрільби та організації проведення змагань.

Дирекція ЗШ №21  створила та забезпечила належні умови для відкриття, проведення, закриття змагань та чергування вчителів та медичного працівника під час проведення змагань. Організаторами змагань виступили Департамент освіти та науки (директор Ігор Смаль) та департамент молодіжної політики та спорту директор Віталій Матешко). Почесними гостями змагань були колишні воїни АТО полковник Маланюк, майор Карпенко та Денис Руденський, теперішній начальник відділу спорту міської ради

Відкриваючи змагання, міський голова Руслан Марцінків зазначив, що, зважаючи на те, що в наш час триває війна Росії проти України, дуже важливо, щоб кожен громадянин мав уяву про те, як необхідно користуватись зброєю, уміти влучно стріляти, а також побажав учням у чесній та безкомпромісній боротьбі визначити переможців.

Ігор Валько, головний спеціаліст Департаменту освіти та науки, передав вітання від імені директора Департаменту Ігоря Смаля, учасника АТО, юним спортсменам і висловив сподівання, що набуті стрілецькі навички школярі будуть застосовувати тільки на спортивних майданчиках, а в нашій країні незабаром завершиться війна і в Україні знову запанує мир та спокій.

Учасник АТО, член  ГО «Обласна спілка учасників АТО», полковник Маланюк, вітаючи спортсменів, подякував дітям за те, що у час війни вони пам’ятають про тих, хто змушений зі зброєю в руках відстоювати незалежність та суверенітет молодої української держави на східних рубежах України. Завдяки любові та теплу переданих на передову дитячих малюнків, оберегів, українські військові гідно переносять усі тяготи військової служби, залишаються на зло ворога живими та неушкодженими й не дають агресору плюндрувати українську землю. Він побажав дітям гарно вчитися, бути дисциплінованими та законослухняними громадянами України та запевнив присутніх, що російський чобіт скоро перестане топтати святу українську землю.

Згідно з рішенням журі переможцями ІІ міської першостіз кульової стрільби  із пневматичної гвинтівки серед учнів 7-9 класів на Кубок визнано:

         1.1. У загальнокомандному заліку:

         І місце        - СШ №11 (вчитель В.Мазюков);

         ІІ місце       - ЗШ №24 (вчитель Я.Вацеба);

         ІІІ місце      - СШ №1(вчитель С.Хамчук).

         Команди були нагороджені дипломами та кубками.

1.2. У індивідуальному заліку:

         1.2.1. Серед юнаків :

         І місце (34 бали)  - Шеремету Олега (СШ №11, вчитель В.Мазюков);

                                      -   Сулиму Юрія (гімназія №2, вчитель І.Гук);

         ІІ місце (33 бали) - Костюка Романа (ЗШ №24, вчитель Я.Вацеба);

         ІІІ місце (32 бали) - Гладюка Олександра (ЗШ №21, вчитель С.Карпенко)

                                         - Добровольського Дениса (ЗШ № 18, вчитель Ю.Корнійко).

         1.3. Серед дівчат:

         І місце       - Макар Сніжану (ЗШ №28, вчитель Б.Сподарко);

         (32 бали)    - Чеботару Даніелу (СШ №11, вчитель В.Мазюков;

                           

         ІІ місце      - Базовляк Соломію (ЗШ 324, вчителя Я.Вацеба)

         (29 балів)   - Гембалю Юлію (СШ №1, вчитель С.Хамчук);

 

         ІІІ місце     - Перву Тетяну (ЗШ №22, вчитель Ю.Дробко).

         (28 балів)

         Переможців було нагороджено дипломами та медалями, а команду учнів СШ №11 як абсолютного переможця загальнокомандного заліку вдруге поспіль нагороджено перехідним Кубком ГО «Обласна спілка учасників АТО», що є свідченням сумлінної роботи вчителя предмета «Захист Вітчизни» Володимира Єгоровича Мазюкова із обдарованими школярами в позаурочний час.


західд21


західд22


увпапру