Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради

Відбувся загальноміський фестиваль хореографічних колективів закладів загальної середньої та позашкільної освіти

Відбувся загальноміський фестиваль хореографічних колективів закладів загальної середньої та позашкільної освіти

«Танці, що об’єднують…».  Під такою надихаючою назвою 28 листопада у Муніципальному  центрі дозвілля відбувся загальноміський фестиваль хореографічних колективів закладів загальної середньої та позашкільної освіти. Фестиваль проходив в рамках проекту «Танці народів світу», творчими натхненниками якого є загальноміська творча група хореографів.

Метою проекту, а отже і фестивалю, є  популяризація дитячої та молодіжної хореографічної творчості, знайомства з різними зразками світового хореографічного мистецтва, вивчення та дослідження культури танцю різних країн світу, обмін та збагачення досвіду керівниками хореографічних колективів. Адже основною умовою участі  у фестивалі, крім представлення танцювальної композиції того чи іншого народу, було подання короткого опису країни походження танцю, історичної довідка про костюм, характер виконання, обробка, а також авторське бачення керівником колективу виконання композиції у дитячому виконанні.

На фестивалі було представлено 33 танцювальні композиції різних країн світу: Європи, Північної та Латинської Америки, колоритні танці Сходу,  а також велике розмаїття українського народного танцю у сучасній обробці та стилізації керівників колективів.

Всього на сцені Муніципального центру дозвілля демонстрували свою творчість понад 550 дітей та вихованців шкіл та позашкільних закладів освіти.

Логічним завершенням проекту «Танці народів світу» буде видання фотоальбому учасників фестивалю, а  також у його основу ляже міні дослідження юних танцюристів та їх керівників про розучений та продемонстрований ними танець.