Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради

Підведено підсумки ІІІ відкритої загальноміської виставки-конкурсу «Відлуння осені-2017»

Підведено підсумки ІІІ відкритої загальноміської виставки-конкурсу «Відлуння осені-2017»

Осінь багата не тільки на врожаї, дощі та падолисти, але й на проведення цікавих фестивалів та виставок, підведення підсумків плідної праці.

З 1 по 20 листопада  пройшла  вже ІІІ міська відкрита виставка-конкурс «Відлуння осені», яку гостинно прийняв обласний Краєзнавчий музей. Основна мета заходу -  виявлення обдарованої учнівської молоді, популяризації дитячої творчості, національних та культурних традицій, розширення мистецького світогляду дітей та учнівської молоді, обмін  знаннями. На огляд журі цьогоріч було подано 140 творчих робіт в різноманітних художніх техніках вихованців гуртків та студій образотворчого мистецтва позашкільних та загальноосвітніх закладів міста.   

20 листопада у виставковій залі Ратуші для переможців виставки-конкурсу відбулось  урочисте  нагородження, яке супроводжувалося виступами гуртківців літературного, театрального та вокального профілів міського Центру дитячої та юнацької творчості.

За рішенням журі конкурсу визнано переможцями 74 дитини у різновікових категоріях та номінаціях. Зокрема І місце зайняли 22 дитини, ІІ місце - 27 дітей, та ІІІ місце -25 дітей. Одна дитина отримала від журі нагороду «Гран-прі». 

Традиційно  спонсорами виступили Ротарі Клуб Івано-Франківськ та Ротаракт Клуб Івано-Франківськ.

І нехай уже в небі не кружляють яскраві осінні листочки, але ця осінь назавжди залишиться на малюнках чи в роботах талановитих дітей нашого міста.


на саййт2