Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради

«Тепло відкритих сердець»


Одним із критеріїв зрілості суспільства є вияв турботи  до сиріт, людей з інвалідністю та одиноких громадян похилого віку.

Святковий концерт «Тепло відкритих сердець»,  організований 29 листопада  вихованцями та колективами   Міського центру дитячої та юнацької творчості, став своєрідним проявом милосердя та шанобливого ставлення до одиноких людей похилого віку.

В актовій залі МЦДЮТ вихованці демонстрували власну творчість у вокальному, хореографічному та декламаторському мистецтві. Своїми виступами діти висловлювали шану і повагу людям, за спиною у яких великий віковий і життєвий досвід.

Гості під час невеликої екскурсії аудиторіями та залами закладу познайомилися з роботою гуртків, студій, творчих майстерень, торкнулися зблизька із дитячою творчістю.

Адміністрація Територіального центру соціального обслуговування одиноких громадян висловили подяку вихованцям за цікавий  і змістовний концерт, наголосили на подальшій співпраці та необхідності у проведенні таких заходів, які мають неоціненний виховний вплив на молоде покоління.