Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради

Засідання школи молодого вчителя початкових класів

Засідання школи молодого вчителя початкових класів

Відповідно до плану роботи Департаменту освіти та науки на базі ЗШ №26 (директор Н.Ільчишин) відбулось засідання школи молодого вчителя початкових класів «Педагогічний ярмарок. Використання ІКТ на уроках математики як засіб підвищення якості навчальних досягнень учнів».

Методист ІМЦ З.Галас розпочала засідання моделюванням ранкової зустрічі. Наголосила на тому, що планування ранкової зустрічі проводиться так само, як і планування уроків та має враховувати як інтереси окремих дітей, так і групи; навчальні теми, проблеми або занепокоєння, що витікають з відгуків або групових обговорень. Задовольняючи потреби й інтереси класу, ранкова зустріч стає їхнім набуттям і в подальшому набуває більшого сенсу для дітей.

Керівник школи молодого вчителя та вчитель ЗШ №26 Т.Бурцева з допомогою методу шести капелюхів ознайомила присутніх з технологією «SmartKids». Показала як працювати з інтерактивною дошкою та використовувати планшети на уроці. Педагог наголосила на дотриманні санітарно-гігієнічних вимог при проведенні такого уроку.

 Вчитель ЗШ № 6 Л.Вітик поділилась власним досвідом роботи та продемонструвала, як використовувати додаток «Рlickers» на уроці. З допомогою QRкодів та складених вчителем тестів можна провести опитування з значною економією часу, та миттєво отримати результат у своєму смартфоні, усі дані зберігаються в особостому кабінеті додатку «Рlickers».

За підсумками засідання укладено методичні рекомендації:

1.     Проводити ранкові зустрічі;

2.     Використовувати ІКТ на уроках відповідно до санітарно-гігієнічних норм;

3.     Використовувати на уроках технологією «Smart Kids»;

4.     Користуватися додатком «Рlickers»;

5.     Для активізації роботи учнів використовувати різні інтернет платформи, зокрема, Вчи.ком.юа (https://vchy.com.ua/invite), Міксіке (http://miksike.net.ua/) та ін.


прен2

прен3