Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради

Освітяни міста Івано-Франківська відвідали з робочим візитом польських партнерів з повітового міста Кошолін, що розташоване на території Західно-Поморського воєводства

Освітяни міста Івано-Франківська відвідали з робочим візитом польських партнерів з повітового міста Кошолін, що розташоване на території Західно-Поморського воєводства

На запрошення Пьотра Єдлінскі, Президента м. Кашолін, Республіка Польща, делегація освітян м. Івано-Франківська у складі головного спеціаліста Департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради Ігоря Валька,  директора ЗШ №18 Дмитра Чміля, заступника директора школи Оксани Курилів та вчителя математики цієї школи Любов Яремин упродовж 03-07 жовтня 2017 року брала участь в офіційних урочистостях з нагоди святкування 60 річного ювілею Кашолінської загальноосвітньої школи №2 імені Станіслава Лема, яка з 2004 року є офіційним партнером Івано-Франківської ЗШ І-ІІІ ступенів №18.


Під час перебування української делегації у м. Кашолін нею опікувалась директор школи Божена Собков’як та колишній віце-директор школи Богдан Ракавек.

Члени делегації в приміщенні уряду міста зустрілись з заступником президента м. Кашолін Пшемиславом Крижановським, директоромом відділу освіти Кшиштавом Стобецькі. Під час дружньої бесіди П.Крижановський зазначив, що їм дуже приємно, що багаторічна  плідна співпраця вказаних вище навчальних закладів стала мостом для подальшого розвою співробітництва між містами на якісно вищому рівні у інших галузях економіки та культури, підсумком чого стало підписання у 2010 році угоди про партнерську співпрацю між містами. У ході зустрічі також було досягнуто попередню домовленість про доцільність розширення подальшої співпраці освітян Кашоліна та Івано-Франківська, а також відбувся обмін сувенірами.

Українська делегація побувала на святковому концерті, підготовленому учнівським та педагогічним колективом Кашолінської загальноосвітньої школи №2 імені Станіслава Лема, взяла участь в урочистостях з нагоди відзначення ювілею школи, поспілкувалась з польськими колегами, ознайомились з особливостями життя, культури та побуту мешканців Західно-Поморського воєводства, організацією навчально-виховного процесу в освітніх закладах Польщі, оглянула архітектурні пам’ятки міста Кашолін.

Директор Івано-Франківської ЗШ №18 Д.Чміль від імені педагогічного колективу закладу привітав колектив партнерської школи із 60-річним ювілеєм та подарував їм на пам'ять цінні подарунки й запросив своїх польських партнерів на 35-ти річний ювілей Івано-Франківської ЗШ №18, який відзначатиметься наприкінці жовтня 2017 року.


важливе фото4


важливе фото11