Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради

Юні козачата

Юні козачата

У переддень святкування Дня Збройних Сил України у Центрі патріотичного виховання учнівської молоді імені Степана Бандери урочисто склали присягу бути вірними синами і доньками матері-України учні 4-х класів ЗШС І ступеня імені Софії Русової (класні керівники Ольга Левицька та Оксана Сенюк).

17 берегинь та 19 козаків стали членами Українського Реєстрового Козацтва. Також вступили в члени Українського Реєстрового Козацтва дві учительки - Ольга Левицька та Інна Волосянко.

Церемонію розпочав отець Олекса Івано-Франківсько-Чернівецької єпархії, військовий капелан, духівник АТО. Прийняття присяги засвідчив п. Володимир Карман, генерал, заступник отамана Івано-Франківського ОКТ ВГО УРК і п. Олег Полівчак, отаман міського товариства УРК.

Маленькі козаки і берегині зобов’язалися своїми вчинками та прикладом сприяти відродженню у людей поваги до козацтва, до останнього подиху служити Богу, народу, Україні.

Наостанок маленькі берегині та козаки подарували всім присутнім концертну програму «Нам потрібне мирне небо..» (керівник музичного гуртка, учитель музичного мистецтва Наталія Бардюк) та висловили щирі слова подяки директору Центру патріотичного виховання учнівської молоді ім. Степана Бандери п. Галині Савченко та працівникам за давню плідну співпрацю.


козачат2


козачат3