Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради

Творча група інструкторів з фізкультури ДНЗ  продовжує роботу над реалізацією проекту

Творча група інструкторів з фізкультури ДНЗ  продовжує роботу над реалізацією проекту

Відбулось засідання творчої групи інструкторів з фізкультури  дошкільних навчальних закладів міста, яка працює за проектом «День здоров’я як засіб формування у дітей дошкільного віку здоров’язбережувальних компетенцій».

Реалізація проекту, що розрахований на два роки, передбачає напрацювання практичного матеріалу з питань організації та проведення Днів здоров’я на основі авторської програми Л.Лохвицької  «Про себе треба знати, про себе треба дбати».Оскільки робота над проектом триває другий рік, уже з 2018 року розпочнеться апробація розробленої тематики Днів здоров’я у ДНЗ міста з метою її корегування у процесі застосування.

На черговому засіданні члени творчої групи представили напрацьований матеріал, обмінялись думками щодо його змісту та обґрунтували доцільність його  використання у роботі з дітьми різних вікових категорій,  а також обговорили орієнтовний перспективний план проведення Дня здоров'я.

Керівник творчої групи, інструктор з фізкультури ДНЗ № 9 «Дзвіночок»Лілія Цапко, провела анкетування з метою вивчення основних проблем у процесі реалізації проекту.

Методист ІМЦ Л.Чмелик запропонувала визначити об’єкти апробації напрацьованого матеріалу та внести відповідні корективи до плану реалізації проекту.


IMG-97f4e127b0c8228421c1ae647a82e69e-V