Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради

Відбувся семінар-практикум музичних керівників «Хореографія – важлива складова музичного виховання дошкільників»

Відбувся семінар-практикум музичних керівників «Хореографія – важлива складова музичного виховання дошкільників»

Відповідно до плану роботи Департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради 08 грудня 2017року на базі ЗДО №36 «Віночок» (завідувач О. Зелінська) відбувся семінар-практикум музичних керівників «Хореографія – важлива складова музичного виховання дошкільників».

Музичні керівники вдосконалили свої знання щодо методичних та технічних прийомів навчання музично-ритмічних рухів та формування навичок у дітей правильного виконання танцювальних рухів.

Керівник методичного об’єднання Л. Соколовська у своєму виступі здійснила аналіз типових помилок, які допускають музичні керівники при навчанні дітей танцювальних кроків, провела навчання з педагогами, як правильно виконувати музично-ритмічні рухи, визначені програмою розвитку дитини дошкільного віку.

Т. Онисків, керівник школи хореографів, що надає платні послуги з хореографії, ознайомила учасників практикуму з малюнками українських народних танців для дітей.

Рена Попадинець, музичний керівник ДНЗ № 12“Струмочок”, зосередила увагу на улюблених дитячих сюжетних таночках:“Пекарі” та “Викрутас”.

Заслуговує на увагу практикум сучасних танців Л. Хоміної, музичного керівника ЗДО № 20 “Росинка”.

Педагоги висловили свої пропозиції щодо подальшої діяльності з даної проблеми. Саме така форма роботи є цікавою для них та спрямована на практичну допомогу музичному керівнику.

P71208-091107

P71208-091343