Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради

Відбулося засідання школи молодого вчителя іноземних мов

Відбулося засідання школи молодого вчителя іноземних мов

Як визначив відомий педагог-теоретик, письменник Симон Соловейчик: «Сила репресивного вчителя – в характері, голосі, злому погляді, у владі. Сила вільного вчителя – в умінні організовувати роботу так, що кожному знайдеться справа за його здібностями. Вільний вчитель володіє не дитиною, а справою. Розум, душа і тіло дитини залишаються вільними на найнапруженішому уроці». Стати таким учителем допоможе знання психології. Педагогіка – це майстерня, а психологія – інструмент, яким там працюють. Від володіння цим інструментом залежить наше життя і майбутнє нашихучнів.

         Відповідно до плану роботи Департаменту освіти та науки на базі інформаційно- методичного центру Департаменту 14 грудня 2017 року відбулось засідання школи молодого вчителя іноземних мов на тему "Формування психологічної компетентності молодого педагога".

         Сучасне шкільне життя потребує від педагогів глибоких знань закономірностей психічного та особистісного розвитку школярів різного віку. Задля  поглиблення у вчителів знань із психології практичний психолог п.Галина Дубина ознайомила молодих педагогів із складовими психологічної компетентності педагога, провела діагностику власного стилю викладання та взаємодії з дітьми. Учасники заходу взяли активну участь  у тренінговому занятті "Професійна мобільність педагога".

20171214_154717

20171214_160520

20171214_160529