Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради

Відбулася зустріч міського голови Р.Марцінківа з педагогічною та батьківською громадськістю Івано-Франківської ЗШ № 12

Відбулася зустріч міського голови  Р.Марцінківа  з педагогічною та батьківською громадськістю Івано-Франківської  ЗШ № 12

     12 грудня  2017 року відбулася зустріч міського голови  Р.Марцінківа  з педагогічною та батьківською громадськістю Івано-Франківської  ЗШ № 12  І-ІІІ ступенів імені Івана Франка. Учасниками зустрічі, крім педагогів та батьків, були заступники директора Департаменту освіти та науки  Івано-Франківської міської ради Н.Микула, М.Продан, В.Крушельницький та депутат міської ради О.Капустяк.

    Своїм  візитом  голова розпочав  ряд зустрічей у школах міста, мета яких – знайомство  з проблемами шкільного життя у світлі освітньої реформи «Нова українська школа».

      Очільник міста запросив школу взяти участь у проектах, які проводить міська рада на  підтримку освітян. Батьки та вчителі, які прийшли на зустріч, активно ставили запитання щодо реалізації реформи, покращення матеріальної бази школи ( заміна системи опалення, будівництво їдальні, актової зали), благоустрою не тільки шкільної та пришкільної території, але й мікрорайону. Всі питання та  пропозиції були занотовані.  Голова  запропонував  розпочати проект із будівництва їдальні.

     Сподіваємось, що такий діалог між владою і шкільною громадою матиме  результат, і нагальні проблеми школи буде вирішено.