Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради

Про роль медичної сестри  в організації харчування дітей у закладах дошкільної освіти 

Про роль медичної сестри  в організації харчування дітей у закладах дошкільної освіти 

У рамках роботи методичного об’єднання медичних сестер закладів дошкільної освіти міста у залі засідань Департаменту освіти та науки відбулась інструктивного-методична нарада з питань організації харчування дітей.

У нараді взяли участь: І.Онищук - начальник управління Держпромспоживслужби в м. Івано-Франківську, В.Олексин - лікар-педіатр з питань роботи з дітьми дошкільного віку Центральної міської клінічної лікарні,  Л.Савка -  бухгалтер-ревізор ЦБ Департаменту освіти та науки, Л.Чмелик – методист ІМЦ.

Учасники методичного об’єднання активно обговорювали проблемні питання стану харчування дітей у закладах дошкільної освіти.  Акцентувалась увага присутніх на відповідальності медичних сестер за якість харчування дітей та дотримання санітарно-гігієнічних вимог під час організації харчування.

Методист ІМЦ Л.Чмелик ознайомила присутніх з матеріалами вебінару з питань організації харчування дітей у закладах дошкільної освіти, що проводився цифровим видавництвом MCFR на порталі «Педрада», зосередила увагу на найважливіших питаннях в системі роботи з даної проблеми, підготувала перелік інформаційних джерел для використання у практичній діяльності медичних сестер закладів дошкільної освіти.